Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sebi

User
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Już napisałem do niego będę czekał aż mi odpisze
 2. Dołączam się do posta co zrobic jak lv zresetowało... to już nie pierwszy raz tylko juz 3 raz Miałem już 138 lv -.- Monster nie było resetu lv tylko na serwerze jakieś bugi są i resetuje samo lv
 3. Sebi

  Pytanie

  Z miłą checa bym złozył ale niestety brak steam jak narazie Venom i Tworek wchodza ale rzadko a Młody to już go długo nie widziałem ...
 4. Sebi

  Pytanie

  Mam małe pytanko. Czy na tym serwerze jest jeszcze jakiś admin co gra na serwerze Paintball ?! Bo ja aby widzę Venoma czasami i Tworek wchodzi a reszta gdzie ? Ciągle grają cziterzy a admina nie ma dalej ..
 5. BlackDead, wiesz w czym może być problem i czy odzyskam wgl ten lvl ?
 6. Grałem na serwerze i wbiłem tam na 3 klasach troche wieksze lv na dwoch klasach mialem ponad 30 lv i na jedenj ponad 40 lv. 3 dni mnie nie było i nie grałem wgl teraz dopiero rano wszedłem i zobaczyłem że mam 1 lv na każdej klasie co jest grane ? Reset był znów czy co ?
 7. Sebi

  Propozycja.

  A czy mogę się dowiedziec jak to dokładnie zrobic ? Jak tą liste włączyc ?
 8. Sebi

  Propozycja.

  Mam propozycję żeby dodac na serwer coś takiego jak mute. Dlaczemu ? Gdy nie ma żadnego admina wejdzie jakiś 10 latek i będzie coś gadał zdarza się nawet że będzie darł się cały czas do mikrofonu nie wiem jak innym ale mnie to wkurza i przeszkadza w grze.
 9. Siema jestem Sebastian mam 16 lat lubię grac piłke nożna no i oczywiście grac w cs'a

×
×
 • Create New...