Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NsX

User
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. NsX

  Mix :D

  Polecam dobre do gry ! http://www.youtube.com/watch?v=MCvFnG8WnRg
 2. Witam serdecznie Życzę miłej gry i wielu ustrzelonych fragów ! POZDROWIONKA
 3. Witam oporowców STAREJ SZKOŁY
 4. Jestem na NIE - - Nie posiadasz STEAM - Wiek.. - Konto założone do podania ! POZDROWIONKA !
 5. Jak Najbardziej na Tak + Bardzo ogarnięta + Doświadczenie + Wiek + + Steam Pozdrowionka !
 6. Witam wszystkich zainteresowanych moim tematem. W skrócie przedstawię swoją historię związaną z cs-em. W CS-a gram już około 8-9 lat. Moje główne doświadczenie pochodzi z wielu zgranych mixów jak i oczywiście serwerów typu FFA/TP. Byłem adminem na wielu serwerach typu Deathmatch, typu only dd2 jak i zwykłych serwerach TP np na Fazowni kiedyś. Same konto steam posiadam już 5 lat. Godzin nie jest zbyt wiele jednak nie jestem osobą, która trzyma cs-a odpalonego 24h na dobe by nabijać te godziny w grze. Gram dla przyjemności, pozwala mi się to odstresować, trochę odbić od codzienności i z tego powodu też piszę to podanie. Jaki jest powód ? Przecież gram dla przyjemności to po co mi admin ? Otóż właśnie po to : Często zdarza się, że gram na serwerze i brak obecności jakiegokolwiek admina. Mam doświadczenie w tą grę ogromne i widzę gdy ktoś się "odpala" utrudniając przy tym grę mi jak i kolegą z sąsiednich drużyn.. W związku z tym chciałbym być osobą, która by chroniła tych graczy przed takimi sytuacjami by każdemu ta gra przynosiła przyjemność a nie męczenie się z w/w graczem. Imię : Patryk Nick : NsX Wiek : 1 grudzien 2014 będzie 20 lat Ile grasz w cs'a : Łącznie 8-9 lat z przerwami. Byłeś już administratorem serwera:Oczywiście byłem wiele razy Znajomość amxx w skali od 1 do 10: myślę, że na dzień dzisiejszy 8 te dwa punkty to kwestia przypomnienia. Posiadasz działający mikrofon : Oczywiście, że tak ! Płacisz SMS/ przelewem: Tak mogę przelewać lub wysyłać sms Aktywność : Gram sporo Kultura : Nigdy nie miałem konfliktów z nikim i mieć nie zamierzam, staram się zawsze wszystko polubownie załatwić Steam : Posiadam 5 letni STEAM_0:0:21178420 Kontakt : Mogę dać nr tele , Fb ewentualnie steam. Podsumowując: Każdy admin jest traktowany jak zwykły gracz i jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu. Admin ma vipa za darmo. Opiekun serwera może poprośić o składkę na serwer(sms/przelew). Wszystkie fundusze ze składek idą na opłacenie serwera oraz na organizowanie konkursów. W podaniu pod uwagę brane jest wspieranie serwera(kupione usługi, zapraszanie znajomych, reklamowanie). Pod uwagę brane są także bany z innych serwerów. Podpisuję się pod tym ! Z Poważaniem ! NSX !
 7. NsX

  NSX

  Czemu moj temat zostal zamkniety skoro nadal mam bana ?@@#!# CO TU SIE DZIEJE !
 8. Witam po raz kolejny dostałem bana.. Albo ogarniecie i wyrzucicie nie kompetentnych adminów albo kończę grę na starej szkole Twój nick z gry:NsX Twój SteamID:STEAM_0:0:21178420 Twoje IP:89.72.176.83 Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):11.09.2014 godzina 23:00 Powód bana:cheatsy -.- Link do screen shotów: http://www9.zippyshare.com/v/38900832/file.html To robi się chore, że co dwa dni dostaje bana POZDRAWIAM !
 9. Witam po raz kolejny dostałem bana.. Albo ogarniecie i wyrzucicie nie kompetentnych adminów albo kończę grę na starej szkole link do skreenow http://www9.zippyshare.com/v/38900832/file.html steam id: STEAM_0:0:21178420 data banu: 11.09.2014 godzina 23:00 Nick w Grze: NsX ip: 89.72.176.83 To robi się chore, że co dwa dni dostaje bana POZDRAWIAM !
 10. No więc tak. Tutaj zamieszczam screeny z gry, nie potrafię inaczej bo z takim czymś mam do czynienia pierwszy raz. Zawsze na serwerze znajdywałem osoby z adminem kompetentne. Nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów z adminami itp z resztą sam mam 90% z nich w znajomych na steam. W cs-a gram już około 10 lat i wiem jak grać, co sprawdzać przy wyjściu np z gali jak na tych zdj. Serdeczne pozdrowienia dla Całkowicie NIEKOMPETENTNEGO ADMINA : STABILO ! steam id: STEAM_0 : 0 : 21178420 ip: 89.72.176.83 Nick : NsX Kiedy ban: 09.09.2014 http://www3.zippyshare.com/v/3615509/file.html W skrócie chciałbym dodać iż admin jest wulgarny i nie uprzejmy. Proszę z tą osobą coś zrobić. Bo przez takich adminów popularność starej szkoły drastycznie maleje ! POZDRAWIAM !

×
×
 • Create New...