Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

baniA

User
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 1. eMZi ?,Dziękujemy,Reputacja leci..
 2. To samo co kolega napisał.
 3. Patryczek, ja nie zganiam winy na graczy tylko napisałem wiem ze to mój błąd i wiem ze po no co za to odpowiedzialność.
 4. .:: FUNNY ::., Więc tak. 1.Tak przyznam się do tego czynu ze zmieniłem mapę robiąc Vote,ale zrobiłem to nie tak jak powinno być czyli nie napisałem Chcecie zmianę Mapy tylko zrobiłem to przez amxmodmenu,ale się pomyliłem robiąc vote przez amxmodmenu,ponieważ spamowali mi na u@ zmieni mapę,zmieni mapę,więc chyba mogłem popełnić błąd po przez graczy. 2.Do Ct wbijłem na chwilkę wiem ze powiedziałem do funnego żeby pisał skargę i tak nie wyjdę z ct no ale bym wyszedł nawet jak tej skargi by nie było ale dobra.. Wiem ze na pewno skarga będzie słuszna ale cóż popełniłem błąd po przez graczy.
 5. Jestem na Tak. +Wiek. +AMX. +Ogarnięty. +Kulturalny. +Reklamy. +Składka.
 6. baniA

  Skarga na bania_LbN

  swaag!. Po pierwsze brak dowodów. Po drugie było,to tak że nie były to txt,łatwo tam się dostać nawet bez Vipa,a ty masz przecież vipa więc tam być wszedł a ty od razu z użytkownikiem WilQu robiliście Fk więc jakoś musiałem zareagować na ten przypadek Fk,ciesz się ze nie dostałeś bana na tydzień bo to było masowe Fk. A temat do zamknięcia,beż dowodów!!..
 7. Jestem na Tak. +Wiek. +Staż na forum. +Mało grafików a co raz więcej prac graficznych. +Prace nawet ładne.
 8. baniA_LbN (Reprezentuje JP) Patryczek (Reprezentuje JP.)
 9. baniA

  Podanie,o,admina.

  Nick:baniA_LbN Imię:Grzesiek. Wiek:19. Kontakt GG:51182754 Znajomość AMXX:6. Posiadasz sprawne micro:Tak. Czas spędzony na Serwerze:18 godzin,lecz nad robię te 30 godzin. Dlaczego chcesz być Adminem:Ponieważ chcę banować takich ludzi co łamią nadmiernie regulamin serwera a takich ludzi cie spotyka codziennie co łamią regulamin serwera "JB." Czy będziesz płacić składki na Serwer (11,07zł sms): Oczywiście,sms. Obowiązkowe 5 reklam Naszej Sieci na innych Forach: http://www.cs-bia.eu/viewtopic.php?p=150830#150830 http://cs-tygrysek.com/topic/3737-cs-staraszkolapl/ https://www.csbydgoszcz.pl/showthread.php?78886-Cs-staraszkola-pl&p=501486#post501486 http://cs-fuks.xaa.pl/showthread.php?tid=185 http://valkiria.com.pl/Temat-cs-staraszkola-pl_17105

×
×
 • Create New...