Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

virtuoz

User
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 1. Może po prostu coś zainstalowałeś do przeglądarki i ono blokuję funkcję. Poszukaj coś ale na początku zrób tak, Wyloguj się -> opróżnij pamięć podręczną -> opróżnij historię przeglądarki -> oprócznij ciasteczka -> Aktualizuj do najnowszej wersji przeglądarkę i Java -> wejdź na forum -> zaloguj się i spróbuj wtedy napisać.
 2. KarQ, Wiesz jak się ktoś na tym nie zna to nie możliwe że mógł podkręcić procesor. Ale niech spróbuje. Ale po 3 lata to najbardziej prawdopodobne że to pasta pod procesorem. Ja wymieniam co jakieś 2-3 lata pastę i nie przegrzewa się. A i oczywiście trzeba sprzątać komputer raz na miesiąc bo on też potrzebuję mieć czysto.
 3. Ja jestem na TAK Klas premium nie jest za dużo a jak będę dobre klasy premium to będzie więcej osób kupować premium i wtedy więcej kasy będzie dla sieci. Ale jestem pewny że postać zostanie odrzucona przez BlackDeda.
 4. Jestem na NIE - Wiek - Steam - Aktywność na serwerze - Aktywność na forum - Konto dla podania + Znajomość AMX
 5. PimP517, Po co do biosa i ustawienia przywracać. Co ma do bios do przegrzewania laptopa?
 6. Ale spróbuj wybrać inne miejsce docelowe gier niż origin i zobaczymy czy działa czy nie.
 7. Może masz za mało miejsca na dysku gdzie zainstalowałeś origin wybierz inne miejsce docelowe samej gry.
 8. virtuoz

  Nowa klasa

  Jestem za. Pasuję ta postać do western mod i pograł był taką postacią.
 9. To odinstaluj sterowniki z myszki i usuń foldery z myszką związane. I zainstaluj na nowo. Jak to nie zadziała to będziesz musiał niestety reinstalować system.
 10. virtuoz

  sygnatura :)

  Musisz że strony a tutaj masz link do takiej strony: http://tinypic.com/ Jak wrzucisz z kompa na tą stronę sygnaturkę to tam będzie już kod z img.
 11. Powinny być sterowniki zapisane jak zainstalowałeś. Np. Synapse usuwasz folder cały
 12. virtuoz

  sygnatura :)

  Sygnaturkę wstawiasz w profilu dajesz: Edytuj profil -> Podpis i tam piszesz taki kod [img]Tutaj piszesz link www do sygneturki[/img] I dajesz zapisz i masz sygnaturkę
 13. Albo zrób tak jeszcze tak wejdź w Start -> wyszukiwarka -> Regedit -> wejdź w HKEY_CURRENT_USER -> W Software -> Szukaj tam jakiś sterowników związane z myszką i usuń. Restartujesz Komputer i instalujesz na nowo sterowniki.

×
×
 • Create New...