Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaraj Topy

User
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 1. Na NIE -wiek -ns -staż -posty ? -amx ?
 2. Jaraj Topy

  Podanie

  Co to za podanie w ogole ? Jasne ze na NIE!
 3. na tak + mikro + wiek + amx + steam +/- aktywność
 4. To się rozpisałes, ja do BMW nic nie mam, oprócz tego że odrzucił moje podanie XX PS Nie no żart
 5. Jaraj Topy

  DeMoN UBT

  Ja jestem ogólnie na Tak. + Chłopak jest ogarnięty. + Nie idzie na ilość a na jakość. Jest krótko ale ja osobiście dałbym mu szansę.
 6. Imię: Adrian Nick: Jaraj Topy Nie Tykaj Helu Ile masz lat: 15 Ile grasz w cs`a: 3-4 lata Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście Znajomość amxx w skali od 1do 10: 7/10 Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Nie mam Steam,lecz zamierzam kupić. Posiadasz działający mikrofon: Tak,lecz nie mam mutacji więc się nie odzywam Płacisz SMS/ przelewem: Przelew. Dlaczego ty?: :Na serwerze jest sporo Admonów , którzy wykonują swoją prace jak najlepiej a ja chciałbym im w tym jeszcze bardziej pomóc .Wiadomo , że nie każdy masz czas by siedzieć na forum i serwerze cały czas oczywiście oprócz BMH Porobiony Mam nadzieję,że będziemy się dobrze dogadywać . Gdy do czegoś się zabieram staram się to wykonywać w 100 % jeśli oczywiście czas mi na to pozwala . Z tego miejsca chcialbym przeprosić za moją nieobecność na forum jak i serwerze , który była spowodowana nauką Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG : 40493812 .
 7. Ja Neutral: -wiek +admin PB +posty +dobre podanie -brak doświadczenia z amx_bans
 8. Dostałeś tego warna nie bez powodu , bmh jest dobry w tym co robi jeżeli uznał za stosowne to tez tak uczynił
 9. Jestem Za,duzo jest takich osob co siedzi na respie a zwlaszcza tt z Awp w ręku.
 10. Fajny poradnik,na pewno sie przyda,leci piwko
 11. Na nie. - Masz warna. - Mała aktywność na forum. - Masz wiele banów, głownie za obrazy i kulturę + używasz HLSS, czy co to tam jest. - Podanie mnie nie przekonało. - NS.
 12. Na NIE - aktywnosc - staż +/- ogar - NS -/+ amxx +/-wiek
 13. - Posługiwanie się poprawną Polszczyzną na poziomie 4 podstawowej. - Prawie wcale nie widać Cię na serwerze + Mutacja + Ogarnięty + Najczęściej w godzinach 22 + Jasne ze na NIE. Pograj wiecej na serwie
 14. Noo...Kolego troche przegioles,ale przeprosiny przyjęte

×
×
 • Create New...