Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kurek

User
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. PanCzFanY, jesteś fajny miły pomocny i się lubię znam się z Jb jeżeli mnie nie kojarzysz to nic przyjmę to na klatę znam się też z pewnej sieć ale nie podam z jakiej.
 2. Jestem na Tak ale to małe tak daje ci szansę. - Dołączył: Wczoraj 9:11 - Posty: 7 - Widziałem się 1 raz na serwerze. - Amx. - nie znam się nie co. + Składka. + Steam. + Wiek. + Trochę ogarnięty. + Podanie.
 3. Podoba mi się Dostajesz piwo dobra Nuta Kryptonim mam telefonie.
 4. No fajne miło posłuchać leci piwo.
 5. BONUS RPK - ŻYCIE NA PATENCIE + goście ( OFFICIAL VIDEO) iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/N1y27xUPEOE?feature=oembed" frameborder="0"> Bardzo dobra Nuta RPK . Jak wam się podoba dajcie Piwko .
 6. Jestem na Nie. + Składka. + Wiek. - Post. - Reklamy. - AMX. - Podanie mnie nie przekonało powiem szczerze podanie na odwal. TakiWłaśnieJestem napisał/a: NIE -FK -Nie ogar w CT -Gracze sie na cb skarżą
 7. Jestem Za Widziałem już te odgłosy na innych sieciach i było przyjemnie i chyba Pimp się zgodzi na to Jestem Za. Fajna Propozycja natomiast serwera.
 8. Jestem na Nie. WDSTT, napisał a. Jestem na Nie.To nie CodMod czy 4Fun. Powody u niego.
 9. Jestem na Wielkie Nie twoje podanie jest napisane bardzo źle ponieważ podanie jest napisane na odwal i chyba Ty Nie masz 18 lub 19 lat tylko 14 lat masz. Napisał/a Krolik Dlaczego Ty?:bo Tak. No ziomek pozdro proste pytanie dlaczego Ty bo Tak Tak pisze 12 latek a Nie 18 lub 19.
 10. Jestem na Tak. + Składka. + Wiek. + Reklamy. + Posty. + Widuje cię na serwerze I dużo przebywasz na serwerze. + Podanie.
 11. Wykonałem na Pb proszę o Piwko. _______________ Kurek najlepszy gracz Pb I Dd2.
 12. Jestem na Nie. - Obrazki z internetu powód o ConverSiara. - Podanie. - Doświadczenie. + Wiek. +Posty.

×
×
 • Create New...