Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kLoS

User
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Jestem na Tak, ogarnięty znam Cię
 2. Kim ty jesteś ? Grasz na dwóch sieciach i się i tak wypowiadasz dla mnie jesteś nikim i mam nadzieję, że twoja opinia się nie liczy bo jesteś zerem i tyle Na JB nie wiem ale znam Szyberka i wiem że ogarnia.. Admin nie musi znać edycji pluginów, pisania go i wgl.. Wystarczy, że ogarnia amxmodx.. A to każdy raczej potrafi, wypowiedziałem się tutaj tylko dlatego, że dowiedziałem się, że taki pozer wypowiedział się.. Dziękuje i do widzenia P.S. Jestem na Tak.
 3. 3 razy ? Pierw człowieku spamiłeś jak najęty bo niby ktoś miał WH sprawdziłem go mając strażnika i Noth!ng też go sprawdził, był czysty bo miał radar i widział was tam, a po drugie w słuchawkach słychać.. Później zacząłeś pisać na U@, napisałeś ponad 6-7 razy i ma być niby 3 ? Słuszuny BAN nie słuszna skarga..
 4. kLoS

  Podanie na Admina

  Również jestem stanowczo na NIE, zawracasz za przeproszenie dupe Administracji JB na admin_say... Jesteś za młody, PiTeR sam napisał do administracji jest wymóg +16, uważasz się za jakiegoś Pana na serwerze bo masz dużo przegrane.. w ostatnim czasie wg mnie 0 na serwerze, jednym słowem nie ogarniasz.. AMX hmm.. Coś wątpie w te AMX ale niech Ci będzie.
 5. Również jestem na Tak. Składka Często Gra Ogarnia.
 6. kLoS

  Podanie kLoS

  Nick: kLoS [t] Imię: Krzysiek Wiek: 16 Kontakt GG: 48059548 Znajomość AMXX: A sorka, nie przeczytałem rozpiskuzmieniam z 3 na 6 Posiadasz sprawne micro: Tak Czas spędzony na Serwerze: Proszę Dlaczego chcesz być adminem: Chciałbym zostać strażnikiem, ponieważ na serwerze czasami jak nie ma administratora to "dzieci" lub inaczej ludzie poniżej 16 lat i są nie ogarnięci pchają się do CT. Oraz chciałbym wam pomóc Czy będziesz płacić składki na Serwer (6,15zł sms): Tak Obowiązkowe 5 reklam Naszej Sieci na innych Forach: Pierwsza Druga Trzecia Czwarta Piąta Jak chcecie się czegoś więcej dowiedzieć, proszę o napisanie PW. Dziękuje Pozdrawiam !
 7. kLoS

  Avatar kLoS

  Typ grafiki: Avatar Wymiary: 300x300 Tematyka: Dziewczyny albo piłka nożna Tekst: Mój nick czyli kLoS oraz napis Cs-StaraSzkola Kolorystyka: Zdam się na gusta grafika Materiały pomocnicze: w/w Inne uwagi: ---
 8. Potwierdzam, HLTV radzę calutkie obejrzeć jako wieczorynkę Dodam że Patryk Na Free Day'u zabijał każdego bez powodu z resztą wszystko jest na HLTV
 9. Motor: Yamaha, samochód: Paganizonda

×
×
 • Create New...