Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gr

User
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. gr

  Podanie o admina

  NIE. aktywność na serwerze sporadyczna. jesteś dwulicowy. staż na forum krótki. Nie przestrzegasz regulaminu!
 2. gr

  Odbanowanie

  A pomyślałeś ile jeszcze razy po tym incydencie nie przestrzegałeś regulaminu ?
 3. gr

  Odbanowanie

  Miałeś ? na ile ? na 5 minut ?
 4. gr

  Podanie o Admina:

  Moje przypuszczenia się potwierdzają, poniżej twoje wcześniejsze podanie. To coś a'la "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" ?
 5. gr

  Odbanowanie

  Proponuje przejżeć skargi.
 6. Co ty bredzisz ? Jestem na Tak, powody podał Rusher.
 7. gr

  Propozycja

  Mam nadzieję, że nie tak jak kolega Creep, kara ich udostępniając im miejsce w swojej kampie. Edit by -=Rush3r=- To złóż skargę na danego admina.
 8. gr

  Podanie o Admina:

  Chyba kpisz, Duże NIE. - oszukujesz w podaniu: dam sobie rękę odciąć, że masz max 14 lat, a czemu ? bo 22 latek zasady gramatyki i interpunkcji znać powinien, no chyba, że byłeś nieukiem i nie potrafisz składać poprawnie zdań. - nie przestrzegasz regulaminu razem ze swoim kolegą Creepem który miał Cię zbanować (przynajmniej tak pisał w mojej skardze), a razem sobie kampicie jak gdyby nigdy nic - domyślam się, że gdybyś już dostał uprawnienia administratora to nadużywałbyś ich, co mogłaby potwierdzić dzisiejsza sytuacja w której prosiłeś Creepa aby przeniósł Cię do budowniczych. - plus dużo dupereli w postaci braku steama, niechlujnego podania. - mikrofon w naprawie, hahaha, mechanik kazał przyjść jutro ? "Panie to membrana poszła, to łatwo nie bedzie, przyjdz pan jutro" .
 9. gr

  Skarga zbiorowa #2

  Black Dead, a co z resztą ? bo nadal rozrabiają
 10. gr

  Skarga zbiorowa #2

  Mój Nick w grze: gr Nick Admina/Gracza: B13, Pawelooo, Listonosz śmierci, NEXITO, Babilon IP oskarżonej osoby: B13: 62.141.196.14, Pawelooo: 176.101.133.28, Listonosz śmierci: 193.242.212.15, NEXITO: 109.93.195.106, Babilon: 83.31.115.78 Steam ID oskarżonej osoby: Pawelooo: STEAM_2:0:1973824930, Listonosz śmierci: STEAM_2:0:1321022950, NEXITO: STEAM_2:0:960675901, Babilon: STEAM_2:0:1334030245 Data,godzina, mapa zdarzenia: 16.02.2014r. około 13:20, mapy nie pamiętam. Opis Sytuacji: Kolejny dzień, kolejne przeciwności...wyżej wymienieni gracze kampili w trzech (nie wiem czy to dozwolone, szczególnie przy liczbie zombie nie przekraczającej 5), strzelali do swoich "ofiar" na ziemi, zastawiali resp zombie, wszystko mam uwiecznione na demku i screenach. Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Jednym z graczy który może to potwierdzić jest Rapttor. demko: http://speedy.sh/SwePg/demkoskarga.rar http://speedy.sh/BJtSx/b13.dem O co prosisz: o ukaranie tych graczy.
 11. gr

  Skarga zbiorowa

  Chciałem jeszcze zaznaczyć, że camelovsky przysłużył się do udokumentowania sprawców.
 12. gr

  Skarga zbiorowa

  Mój Nick w grze: gr Nick Admina/Gracza: TheAvatar, xdPawcio, Zepzda, LEOPOLD, Rapttor. IP oskarżonej osoby:#4 TheAvatar 83.26.30.249, Rapttor: 89.161.28.231, reszty ip niestety nie znam. Steam ID oskarżonej osoby: TheAvatar:STEAM_2:0:1917308472 Rapttor: STEAM_2:0:2137490447 , reszty neistety nie znam Data,godzina, mapa zdarzenia: 14.02.2014, godziny niestety nie pamiętam, 15.02.2014r. 8-11.00 Opis Sytuacji: Zacznę może od graczy Zepzda i LEOPOLD, grałem dziś z bratem na serwerze, w sumie może były tylko z 3-4 osoby, my byliśmy w terro a Zebzda był budowniczym, kiedy próblowaliśmy wejść do jego kampy ten uciekał przed nami jetpackiem, w tej samej rundzie ostrzeliwywał nas jeszcze złotym ak i deaglem, w następnych rundach działkiem laserowym, a kiedy był zombie cały czas rzucał granatami ogłuszającymi, zdziwiło nas to skąd gośc ma tylke ammo packów, myśleliśmy, że może kupił czy coś, kiedy wyszedł z serwera wszedłem na jego nick aby sprawdzić ile ma tych ap, było ich przeszło 15tysięcy (mam screena), później wszedł jego Kolega o nicku LEOPOLD i wziął mnie za prawdziwego Zepzde i wywiązała się między nami krótka rozmowa którą mamy uwiecznioną na screenach, LEOPOLD pytał się go (czyli mnie) o sposób na ammo packi, zresztą zobaczcie na screenach, nie wiem czy to jest normalne czy nie, więc wołałem to zgłosić. Może teraz xdpawcio, kiedy admini są na serwerze wchodzi im tak w tyłek, że aż ja to czuje, kiedy na serwerze nie ma sprawujących władzy zamienia się w bezprawnego dzieciaka który myśli, że jest mu wszystko wolno, od obrażania kończąc na blokowaniu kamp, mam tylko demko jak bije na ziemi, ale myślę, że to wystarczy. Kolejnym graczem jest TheAvatar który jest chyba najbardziej irytujacym typem trolla z tych wszystkich których wymieniłem, gość umyslnie niszczy komuś kampy, albo wchodzi do nich bezpozwolenia. Ostatni niech będzie Rapttor który wszystkim wypomina, że nie czytają regulaminu, a sam chyba się za niego nie zabrał,owy gracz jest uwieczniony na screenie podczas zastawiania respu zombie. Można by jeszcze trochę tego wymienić, ogólnie na serwerze panuje chaos, nawet kiedy są admini, którzy również nie przestrzegają regulaminu, nie mam na myśli oczywiście wszystkich, no ale jednak się zdarzają, niestety nie mam na to dowodów Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Rapttor zastawiający kampe: upozorowana rozmowa z LEOPOLDEM: konto Zebzdy: Zebzda ma golden AK, jetpacka i jakieś tam dodatkowe gadżety: demko:http://speedy.sh/QTQaZ/zebzda.rar TheAvatar wchodzi na moją kampę: demko: http://speedy.sh/eMeVa/avatar.dem xdpawcio strzela w zombie będących na ziemi: http://speedy.sh/7u7zt/xdpawcio.rar O co prosisz: o ukaranie tych graczy, najlepiej permem -.-
 13. gr

  Nowy admin

  Jestem na TAK, jako, że adminów praktycznie na serwerze nie ma (przynajmniej wtedy kiedy ja gram) to ten który akurat gra jest moim skromnym zdaniem niekompetentny.
 14. gr

  ^Dark^

  Mój Nick w grze:gr Nick Admina/Gracza:^Dark^ IP oskarżonej osoby:nie mam Steam ID oskarżonej osoby:nie mam Data,godzina, mapa zdarzenia:mapy nie pamiętam, 15:50, 26.01.2014r. Opis Sytuacji:A więc zacznę od tego czy taki człowiek wogóle powinien mieć takie uprawnienia, bo z reguły jest tak, że do danych obowiązków są przydzielane osoby kompetetne i mające coś w głowie, zacznę od tego, że admin ignoruje graczy którzy strzelają do zombie będących na ziemi, także nie wiem czy normalnym jest aby w trakcie rozgrywki niszczyć innemu graczowi jego "stanowisko" tak było w moim przypadku, kiedy to owy admin był zombie i jak niby nigdy nic wysunął spode mnie płytę w wyniku czego spadłem na ziemię, jestem początkującym graczem jeśli chodzi i ten mod i irytuje mnie kiedy namęczę się przy budowie "kampy", a taki... ktoś przyjdzie i mi ją po prostu beż żadnego wysiłku i z premedytacją spierniczy. Ewentualne dowody w postaci SS/demka: niestety nie posiadam O co prosisz: Proszę aby admin wykazywał ogładę, a nie bezkarnie okazywał swoją tyranię na serwerze, jeżeli chce się wyżyć niech wyjdzie na dwór drzewo porąbie, tacie pomoże, niech więcej witamin je, szczególnie magnezu i niech melise popija, w najgorszym wypadku degradacja.

×
×
 • Create New...