Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eS.

Deserved
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

About eS.

 • Rank
  Admin starego DD2

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powiesz mi slay dlaczego kłamiesz w żywe oczy ? Mam 2 światków jak wyzywałeś, mnie i moją rodzinę od najgorszych. Wiem, że zazdrościsz, że ja posiadam innmunited sam mówiłeś , że po tej skardze mam takowe innmunited stracić Powiem tyle. Wypadało by mnie przeprosić, i przyznać się jak mężczyzna, do tego co mówiłeś. Uważam, że ban został słusznie przyznany. J jeszcze jedno Slay jeśli masz pisać takie bzdury nie wypowiadaj się w tym temacie, bo tylko bardziej się pogrążasz . Tyle z mojej strony.
 2. Pozwolę sobie opisać tą sytuację. Zaczeło się od tego, że wszedłem na ts serwera i wbiłem na kanał "Ola" Na ts znajdowały sie osoby takie jak kat, kaczmar,slay. Po Kilku minutach rozmowy zaproponowałem by wbić na dd2 i pograć tam chwilę. Po każdej rundzie gdy zabijałem slay'a strasznie się denerwował i wyzywał mnie. Nie przejmowałem się tym ponieważ nie były to ciężkie wyzwiska. Straciłem cierpliwość gdy slay zaczął przesadzać (skurwysyn,itp) Postanowiłem, że zbanuję go na 5 min "Otrząśnij się " miało to na celu zabawne upomnienie gracza. Gdy ban się skończył slay zaczął wyzywać mamę (Rucham Ci matkę,jebię ją w dupę,itp) Nie pozwolę by byle jaki śmieć wyzywał mnie i moją rodzinę, jeśli uważacie, że innmunited powinno zostać zdjęte proszę mnie go pozbawić. Nigdy nie nadużywałem admina, oraz jego funkcji. Tyle z mojej strony.
 3. Tak nikogo nie obrażałeś na serwerze, lecz na ts. Nie bądź taki do przodu kolego ... Niestety rozmowy nie nagrywałem, mam jedynie świadków.
 4. eS.

  Podanie Kat

  Jestem na TAK. AMX szybko ogarniesz.
 5. Twój nick z gry: JEZUS~ eS._____________________ Twój SteamID: 0 : 0 : 36190244 Twoje IP: 37.152.19.86 Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 05.10.2014 okogło 12:00 Powód bana: Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola Link do screen shotów: http://hosting.cs-staraszkola.pl/do.php?filename=141250573523851.rar
 6. Jestem na TAK powody up.

×
×
 • Create New...