Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hopek

User
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

 1. Sorry ale odchodzę z tej serwerowni odkąd nie ma Verki jest tu straszny syf sądzę że ta się się niedługo rozpadnie. Bardzo pozdrawiam: cZ!Te_rRr3k Przyjacielu :c Tahiti #Mentos TakiWłaśnieJestem Venom pr0xy PimP517 SpoconYYY Buu! aKa. Bo ^ ogY Osoby z serwera DD2 LopeN, exec.synter.cfg, Synter pr0xy, Vaginator Dan[!]0 PimP517 I wszystkich z którymi fajnie mi się grało i gadało (na 100 % kogoś pominąłem)
 2. Fajny wywiad też chcę być kucharzem
 3. Sory za spam ale wychodzi na to że ktoś się pode mnie podszywa o.O mam nick One shot one kill ! nie grałem w ogóle po resecie jeszcze a mam staty ... 66 zabić 43 dedy. Ja się pytam co jest grane kurw* ?
 4. Zamykacza nie ma ;c Idę się powiesić ;ccccc
 5. Może się przydać ja na Tak +steam +wiek -wh... -podanie +chęć pomocy
 6. hopek

  Eminem Music :3

  Mam jego płytę Curtain Call
 7. Imię:Kamil Wiek: 15 Znajomość zasad pisowni Polskiej:8/10 Ile wywiadów jesteś w stanie przeprowadzić na tydzień?: Czas pokaże myślę że 2-3 Staż na forum: 3 lutego będzie dokładnie miesiąc Czy kiedykolwiek miałeś/łaś taką range na innym forum?: Jeszcze nie dlatego chciałbym spróbować bardzo ciekawi mnie ta ranga. Coś o sobie: Cześć wszystkim ! Jestem Kamil mam 15 lat. Lubię sport w szczególności piłkę nożną. Lubię gry typu cs. Myślisz że sobie poradzisz?: Myślę że tak byłem redaktorem gazetki szkolnej Kontakt: GG: 11388785 Skype: hopek114 - Wiek +15 (są wyjątki) SPEŁNIAM - Doświadczenie SPEŁNIAM - Minimum 150 postów NIESPEŁNIAM (uważam że posty to nie wszystko aczkolwiek liczy się aktywność na forum ) - Staż na sieci minimum 2 tygodnie SPEŁNIAM - Brak ostrzeżeń na swoim koncie SPEŁNIAM - Znajomość Poprawnej pisowni języka polskiego,oraz ortografii SPEŁNIAM - Przeprowadzenie minimum dwóch wywiadów w ciągu tygodnia SPEŁNIAM - Brak konfliktów z Administracją jak i użytkownikami forum SPEŁNIAM - Wysoka aktywność na forum SPEŁNIAM

×
×
 • Create New...