Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krigel

User
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. Po 1: Znam regulamin bardzo dobrze. Bez obrazy, ale radzę czytać ze zrozumieniem, bo jak już pisałem do Ciebie po wiele razy na u@, ale widząc brak Twojej reakcji napisałem na say'u co nie przyniosło żadnych skutków. Nigdy nie pisałem więcej niż 1 raz na say odnośnie danego gracza w sytuacji oskarżania go o łamanie regulaminu i zawsze przed tym pisałem na u@. Po 2: Zawsze sprawdzam czas rundy kiedy coś się dzieje, a ten chyba każdy ma taki sam. Czekam długo na Twoją reakcję zanim napiszę do Ciebie z tym, jednak nie widząc Twojej reakcji to moim obowiązkiem jest zwrócenie Ci uwagi na to, że ktoś łamie regulamin, a przedtem sam upewniam się w tym. Po 3: Jak napisałem w powyższym poście, widać jak ktoś umiera w prawym, górnym rogu, a kiedy dzieje się to na początku rundy, powinieneś zwrócić na to uwagę. Można też usłyszeć wybuchy, a to świadczy o używaniu skilli przed 2:50. Również można zauważyć światło po osobie która się teleportowała. O dziwo ja widzę to w ok. 95% przypadkach, a Ty mimo to, oraz czytania admin say jak i zwykły nie reagujesz, a to trwa od wielu rund. Ludzie są omylni i na wszystkim skupić się nie mogą, ale z tego co wiem to u@ wyróżnia się na chat'cie ta Ty jako admin powinieneś być wyczulony na taką zmianę w tym miejscu i oderwać się od gry by przeczytać Po 4: Ty się za bardzo skupiasz na grze. Ja np. mimo brania czynnego udziału w rozgrywce zwracam uwagę na czas rozgrywki, ile osób umiera, co się dzieje w okół mnie, na ludzi i to co piszą.
 2. Popieram skargę na admina Emso. Wiele razy pisałem mu na u@ po 5 razy, potem pisałem na zwykłym say'u. Odpisał mi z pytaniem "o co chodzi", kiedy napisałem nie zwrócił na to uwagi. Zazwyczaj były to uwagi za rash i rk. Rozumiem że ktoś czasem nie zauważy, ale jeżeli prawie każdy gracz mu o tym pisze to już jest trochę nie tak. Przecież widać to w prawym, górnym roku, oraz słychać wybuchy. Tak jest prawie cały czas odkąd posiada admina. Zazwyczaj czekałem aż Emso zginie by miał czas spokojnie przeczytać wiadomość, jednak dalej nie widziałem u niego żadnej reakcji.
 3. Jestem na neutral. Powody: + Wiek; - Ns (wypadałoby kupić); +/- Amx (nie wierzę); +/- Kontakt (gg można zobaczyć, ale mimo wszystko powinieneś podać); + Płatność; - Podanie (próbowałeś być zabawny, ale jako admin powinno się dawać przykład i zachowywać poważniej), + Doświadczenie i wykonywanie obowiązków (słuchał co mówią gracze na serwerze, często robił zmiany map).
 4. W podaniu które kiedyś zostało napisane przez gracza ManieK 1 z moderatorów, a dokładniej Oliver.! napisał to, co ja powyżej. Więc na swoje pytanie sam powinieneś sobie w tym momencie odpowiedzieć.
 5. Podobno masz 16 lat. Ten wiek powinien zobowiązywać do pisania zdań poprawnie. Wypowiedzi są bardzo prosto zbudowane, interpunkcja byłaby mile widziana, a nawet wymagana, ponieważ czytanie tego razi w oczy. Jestem na nie ze względu na: - Wiek +/- (Nie wierzę w to); - Amx +/- (Nie wierzę w to. Jest pełno pluginów w internecie to prawda, ale nie ma wszystkich. Mógłbyś wybrać spośród nich pomysł na niego i sam wykonać swoją wersję. Możesz również poszukać wśród próśb o wykonanie pluginu, jeżeli Ci się uda to w ten sposób udowodnisz nam że potrafisz na taki poziom jaki podałeś w podaniu.); - Konto do podania to kolejny - (3 posty z czego 2 do podania, a 1 odnośnie serwera Minecraft);
 6. Krigel

  Rk ponownie

  Temat można zamknąć. Nie ma raczej pluginu czyszczącego mapę po zakończonej rozgrywce. Zaproponowałem plugin ochronę (spawn protection) jednak Black powiedział że on nie będzie działał. Jeżeli ktoś napisze taki plugin, lub go znajdzie to sam zrobi taki temat, lub napisze do administracji.
 7. Krigel

  Rk ponownie

  Zamieszczam ponownie temat o rk gdyż problem dalej istnieje. Wcześniej broń wypadała po zakończeniu rundy, a gracze ją podnosili ponownie i to jest już rozwiązane jednak pozostał problem możliwości podnoszenia broni która wypada w trakcie rozgrywki. Poprzednio padła propozycja czyszczenia mapy z przedmiotów leżących na ziemi po wygranej jednej z drużyn i uważam że byłaby ona najtrafniejsza.
 8. Według mnie to niewiele pomoże, gdyż ludzie dalej będą łamać zasady, a Ci co są od ich przestrzegania znają je dobrze. Zwykli gracze którzy chcą temu przeciwdziałać poprzez demka, ss'y grają od dłuższego czasu i również je znają. Jednak można to wprowadzić dla nowych graczy.
 9. http://cs-staraszkola.pl/regulamin-serwera-paintballa-vt314.htm proszę. Wystarczy tylko chwile poszukać.
 10. Krigel

  Rush

  Mój Nick w grze: Krigel Nick Admina/Gracza: "hNt Dusan"/"Carpe."/"uspokuj sie bo dostaniesz wpier"/ był jeszcze "GoldenPL" oraz "Elvis Kaktus" jednak na demku tego nie uchwyciło, więc zbanować ich nie można. Data,godzina, mapa zdarzenia: 27.11.2013 po godzinie 14 na mapie de_dust2_long. Opis Sytuacji: Te osoby gdy nie ma nikogo z administracji serwera robią rk jeżeli dadzą radę, rushują (teleportują się przed 2:50 po czym strzelają, używają otumanienia, oraz kuli). Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://www.speedyshare.com/XhmeT/rush.rar (na początku może być nie wyra¼ne przez kilka sekund, potem jest dobrze i przepraszam za szybkie przeskakiwanie jednak musiałem nagrać moment teleportacji) O co prosisz: Proszę o permanentne zbanowanie tych graczy, ponieważ ban do 3h nie wystarczy i będą to robić dalej.
 11. Krigel

  Teleport

  Jeżeli będzie można tego używać po 10 sekundach to racja, będzie to dobre rozwiązanie i duża część osób powinna zdążyć opuścić resp, chyba że jest mapa typu de_dust2_long. Choć moim zdaniem teleport powinien być wyłącznie przywilejem klas premium. Nie wiem jakie istnieją pluginy ani możliwości edycji serwera więc proponuję prostą rzecz która może temu zaradzić
 12. Krigel

  Rk

  Problem z rk został poniekąd rozwiązany. Bronie wypadają od razu kiedy runda się skończy, jednak można wysłać kulę by doszła do celu w nowej rundzie oraz bronie leżące na ziemi można podnieść i z nich korzystać. W poprzednim temacie o rk była propozycja ochrony na początku rundy, jednak rozwiązanie problemu z podnoszeniem broni po ich wyrzuceniu powinno wystarczyć, gdyż ciężko zadać obrażenia kulą na początku rundy.
 13. Krigel

  propozycja

  Wcześniej spadochron działał mi bardzo dobrze, jednak ostatnio spadam jakby szybciej i często mimo mocnego trzymania "e" odnoszę małe obrażenia.
 14. Były chyba 2, lub 3 takie propozycje i każda została odrzucona. Może zanim coś napiszesz to przeczytaj forum.
 15. Krigel

  Perki

  Na pb są skille. Kompletnie nie potrzeba tam perków, serwer będzie przebajerzony. Tak jak inni: Zdecydowane nie.

×
×
 • Create New...