Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TaMeR

Admin [|MoS| ~ Asami]

Polecane posty

Imię: Adam

Nick: |MoS| ~ Asami

Ile masz lat: Mam lat 17, zaraz będzie 18 tzw. Wiosen. :D

Ile grasz w cs`a: W Counter-Strike gram bardzo długo, nie pamiętam dokładnie kiedy zacząłem (nie chce skłamać, abyście nie odrzucili podania :D). Staż mam spory ponieważ gram na tej sieci od kiedy była na innej domenie. Od tej pory kusi mnie aby grać na tych serwerach.

Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście. Wielokrotnie byłem adminem, nawet w tym roku byłem adminem WesterMod'a, lecz miałem zgrzyty z pewną osobą na serwerze, która krytykowała moją postawę admina dlatego postanowiłem odpuści i zrezygnować z posady.

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 5 to na pewno. Tak jak wspomniałem wcześniej byłem adminem parę razy na tej sieci. Nie wiem czy jeszcze umiem ustawiać te cvary i wgrywać dobrze pluginy dlatego zdecyduję się pozostać na 5 poziomie.

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Niestety nie posiadam już konta steam.

Posiadasz działający mikrofon: Tak, testowałem go nawet dzisiaj na serwerze.

Płatność (SMS/ Przelew): To się okaże do Blacka dam odpowiedź bo muszę coś z nim jeszcze przedyskutować.

Dlaczego ty?: Wydaję mi się odpowiednią osobą która zasługuje na to stanowisko. Wiem, możecie sobie pomyśleć, że to dzieciak który leci na rangi. Dla mnie ranga na forum to tylko ranga, bardziej mnie obchodzi w zakresie tej rangi serwer. Można pomyśleć gra 2 dni, szuka "sławy", jednak obejmując posadę admina nie będę tylko grał na tym serwerze. Będę starał się siedzieć trochę na specu aby gracze mogli swobodnie zgłaszać cziterów. Na serwerze graj non stop jakieś osoby łamiące regulamin, lub po prostu grają na wspomagaczach. Na serwerze widać jak gracze do siebie się odzywają więc, też warto to ogarnąć. Moim minusem w tej posadzie jest to, że rzadko kiedy zmieniam mapy, gdy gracze mi to "proponują". Rzadko a nie nigdy - zmieniam tylko wtedy gdy uważam, że to słuszne, np. za mała mapa na 20 graczy. Po za tym staram się być miły dla graczy, pomagać im, oraz co nie co wyjaśniać jak czegoś nie do końca zrozumieli.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Kontakt GG: 47820164 - często jestem na niewidocznym. Po za tym jest Shoutbox lub prywatna wiadomość na forum, gdzie często przesiaduję również podczas gry.

Zachęcam do przeczytania podania! ;)

Proszę bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na tak

-amx

-dośwadczeniee

-wiek

-mikro

-aktywny

Kup szybko steam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No także mogę być na tak ;)

+wiek

+amx

+ mikro

-steam

-/+ grasz dopiero 2 dni na serwerze

+potrzeba adminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym Cię przyjął, ale nie posiadasz platformy Steam z zakupioną grą Counter Strike.

_po

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...