Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

RaFcIoo

skarga OxEdaN2

Polecane posty

Nick oskarżonego:OxEdaN2

Nick oskarżyciela:RaFcIoo

Powód skargi: co to ma byc? za to ze nie przeczytalem regulaminu mam nie dostac ub , bo admin nie moze spr na innym hostingu a po drugie myslalem ze dostalem ub bo gralem w niedziele i nie mialem .htm ana a potem przez 5 dni bylem w bursie . Wiec powinienem dostac ub :)

Dowody: 1 raz czyste ss wstawione odrazu po dostaniu bana : : bhttp://cs-staraszkola.pl/ss-rafcioo-dd-vt15106 2 raz czyste: http://cs-staraszkola.pl/ss-rafcioo-dd-vt15189.htm

Czego oczekujesz: Spr ss na takim hostingu jaki jest na drugi raz bd pamietal ze trzeba na innym hostingu wstawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ale ty tego nie rozumiesz? ze nie bylem wtedy na kompie bo juz wtedy bylem w bursie i tego nie widzialem? i gralem i myslalem ze dostalem ub :) wiec nie wiem czego nie chcesz sprawdzic na innym hostingu chociaz ze sa czyste???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak hosting się nie zgadza to nawet nie ściągam ss a po to masz wytyczne aby się do nich dostosować trzeba było doczytać do końca a nie płaczesz teraz że ub nie chce ci dać przez głupi hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moze i moja winna ale ss czyste :) wiec nie wiem w czym masz problem i co kazdy kto tak wrzuci nie dasz ub? ogar :) i ja nie placze :) tylko ubiegam sie o swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ban zostaje, niewiedza szkodzi. Włam się do banku, zabij kasjerkę, zawiń całą kasetkę, a tłumacząc się na Policji powiedz, że "nie wiedziałem, że tak nie można".

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...