Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

skarga na rafałek !

Polecane posty

Hahahahah no ten dzieciak to poprostu smieszny jest twierdzy ze mam aktywnego i mnie wywala jak wbije na serwa powód WON ! albo Aktywny wypad ! Wezcie go ogarnijcie troche .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ghahaha ja nigdy nie gram na czitach !!!!!!!! oemgie -,- nie kickuj mnie wiecej !!!!!!!!! Pograć se niemoge wbijam na serwa i mnie ciagle kickuje KUPIE steama i rafcio będe miał adminka :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądze że iprzemoi jest all winny bo powinien miec inne podejscie do adminów a nie kazdego wyzywac moim zdaniem nowyrafal jest dobrym adminem i nie zmienie zdania póki to sama na oczy nie zobacze a iprzemoi mysli ze admina dostanie i to ze sobie kupil steama to nie sadzi otym ze niegralk on na czitach i te bany to on dostal i ze sb ip nie zmienia przez zresetowanie modemu wiec baja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak , dostałeś perma za kulturę od admina HeadShotKiller TaMeR , następnie perm od Dyzia za przeklinanie , a teraz masz 6 aktywnych banów . Nie wiem w czym problem , skoro masz 6 aktywnych b. , wchodzisz na serwa i się dziwisz , że cię banują . Z mojej strony tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEUEHEUEHUEEHUEHeEUEHEEUEHUEHEEUEHUE tylko Tamer to J@ jest tu od początku sieci i po 1 dostałem bana od dyzia na 1 week i zostałem odbanowany a od TaMera Nie dostałem nigdy bana będe miał adma na jego serwie nawet :> Jak ty nawet nie grasz na serwie i to ty rafalek pewnie twoje 2 account ale spoko mam 6 aktywnych banów i składam podanie hehehheheh xd dobre :p Ja mam 1 stałe ip i TaMeR to by potwierdził ale odszedł z forum . Hahahaha no ja niemoge poprostu mnie rozmiesza to :> Ja 6 permów hahahaha jak ja nigdy na czitach nie grałem jak dostałem perma to zawsze ssy wstawialem i czyste były wiec pzdr :> A gr33n tak uważa że jest spoko bo mnie kickował i grać nie mogłem bo zawsze mam najlepsze staty . A ty Ania sie pogodzić nie możesz sie pogodzić ze masz z 60 skarg i cie nikt nie lubił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj wypraszam to sb Iprzemoi te skargi były tylko od cb wiec wiesz tez bym sie cieszyla jakbym skladal po 10 skarg dziennie na jedgego admina i ja nic nie poradze ze wlasciciel wierzy tylko takim głobom jka ty HaHaHa oszczedz to sb IPRZEMOI bo kazdy uwaza ze tylko problemy sprawiasz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...