Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ReQ`-t-'

Podanie ReQ`[t]' " Podejscie Drugie" :D

Polecane posty

1. Nick w grze: ReQ`[t]'

2. Wiek: 14 lat .

3. Platforma (Nonsteam/Steam): non steam .

4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): 7/10 Ale uczę sie dalej i Myśle że do początku Sierpnia Będę już 9/10 a może 10/10 :D

5. Kontakt GG, Steam: Numer GG : 47988984 :D

6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): No wiadomo będę wpłacał co miesiąc chociaż minimalnie 10 zł będę miesiecznie wpłacał sms'em , A jeżeli chodzi o reklamy to już zaczołem 8 dni temu reklamować moi koledzy przyjdą grać , a jeżeli chodzi czemu ja to żadko kiedy admin jest ciągle podszywki cziterzy :p . Dziękuje To Tyle z Mojej Strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

'"]4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): 7/10 Ale uczę sie dalej i Myśle że do początku Sierpnia Będę już 9/10 a może 10/10 :D

No bez przesady z tym 10/10 nad tym trzeba długo pracować..No chyba,że umiesz pisać pluginy?

-wiek

+/- podanie

-steam

+amx

+składka

hm.. Myślę,że admin się przyda gdyż On jak na swój wiek jest ogarnięty..Tylko popracuj nad aktywnością na forum..Tak to masz ode mnie małe tag ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak a poztym verka admin moze miec 14 lat i u mnie ma jeszcze plusa za szczerosc bo jakby napisal ze ma 16 lat to i tak by sie nikt nie dowiedzial ze klamie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się przechwala z tą znajomościa amx i pisze ze bedzie 10/10,więc muszę to sprawdzić.Bez tego to nie wiem czy dostaniesz adma.Pewnie jesteś kolejnym dzieciakiem który nie wie nawet co to jest.Zresztą masz 14 lat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Ja hmm, Sam nie wiem ja Neutral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

składałeś już raz podanie miałeś się zgłosić do Blacka..

/zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...