Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

Podanie by IPRZEMOI

Polecane posty

Nick w grze: IPRZEMOI

Wiek: 14

Platforma (Nonsteam/Steam): Ns ale KUPIE ! ;)

Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): 4

Kontakt GG, Steam: GG 48616176

Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): Sms i Reklamy .

Dlaczego chcę zostać adminem?:Ponieważ gram na serwie po 3-6 godzin dziennie jednego razu i jestem no life i siedze cgl na cs i wgl noi jestem w takich sytuacjach gdzie ludzie nie przestrzegaja regulaminu a niema adma ani na gg ani na forum ani na serwie :)

Kilka słów o sobie: No to więc tak lubie nute Rpk . Uwielbiam sport a zwłaszcza Piłke ręczną WWE i noge. Posiadam ambicje co do tego serwa :) Uważam że serwerownia starej szkoly jest najlepsza :)) Znam całe grono administracij na PB i będe bardzo dobrym adminem będe skupiał sie bardziej na ogarnieciu serwa i cziterow zamiast na grze pzdera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie Powody up

Przemo ty dobrym adminem? moze przestan przezywac innych jak i mnie i nie szpanuj ze jestes "Najlepszy z serwera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy moge sie wypowiadac

ale jestem na NIE

wiek -/+

amx -

steam -

podanie +

Ty chcesz być adminem ? niewyobrazam sobie tego jak dzisiaj z Tobą grałem to robiles respkill'e i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iprzemoi wielkie Nie

powody u góry a po pierwsze jak jeszcze gralam na tym serwie czaly czas skladasz na adminów bezsensowne skargi i ty mówisz ze znasz duze grono adminów zznasz z tego ze na kazdego juz złozyles milony skarg i cie prawie kazdy admin nie lubie bo rashujesz przezywasz i jescze raz rashujesz i to nie od czasu do czasu ja pamietam jak kiedys straszne rashowales i dawalam ci bany to odrazu skarga leciala i myslisz ze jestes naj. z serwera bo kupiles lvl ja to bym wolala sb kupic vipa i sama te lvl nabic a nie chcwalic sie tym ze wydales 25.00 zl i tak strasznie se chwalisz na serwie ze kupiles lvl i masz naj. lvl na calym serwie ale inni cie uwazaja za takiego chwalipiete co tylko sie umie chwalic. wiec jescze razzz

na Nie Nie Nie Nie Nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...