Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gr33n

skarga na strikera

Polecane posty

chcialam złozyc skarge na strikera ponieważ :

-daje bany za nic .

-wgl. nieslucha sie graczy (jak ktos mu pisze na u@ on niereaguje ).

-jak np. jak sie gracze obrazaja to on nic z tego nierobi.

-sam rashuje a mówi zeby gracze nie rashowali a zreszta za rashe gracza tez banów niedaje

.

z poważaniem Gr33n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Wiesz mi też się zdarzało rashować. Na u@, hmm... Ja też nie wszystko zobaczę bo wszyscy coś mi piszą, a najwięcej to ty. Nwm niech się wypowiedzą ja nic do niego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Wiecie co.. Ja sie z tym zgadzam.. Dlaczego,bo juz za duzo na niego skarg bylo.. I na pewno to nie koniec.. Mysle,ze tu nawet dowody nie potrzebne.. Jestem za odebraniem mu admina,bo juz przesada z tymi skargami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja vote nie robie. Dzisiaj zrobił Skrillex a wszyscy na mnie , że vote robie.

2. Jak piszecie na U@ i jestem w SPEC siedze na internecie więc nie widze co piszecie.

3. Banów za nic nie daje. A przecież ty nie zostałeś nigdy zbanowany przez mnie . Jak ktoś robi RK chodzi po TXT itp. a potem mówi że to ban za nic!!. Wczoraj sam pisałeś na U@ kto co zrobił zbanowałem. Ale jak ktoś na ciebie naskarży to jak dostaniesz bana to już nie pasi.

4. No z rashem to jak [N]exus.

5. A i jeszcze sam Gr33n dzisiaj pisałeś na U@ zmien na longa , zmien na fy snowa itp.

i składasz skargę że spełniłem twoją pro¼bę??

--------

Striker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

striker wez soe teraz niebron bo widziesz ci black napisal admina stracisz jak ktos sie jescze wypowie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze chciałem dodać że nie daje banów za "RK" mimo że pisze mu na @u . I sam w ten sposób również nabija skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jprl sory ,że tak powiem ale Co macie do niego dopiero tydzień ma adma a wy już się tak czepiacie , ja tak samo nie ogarniałem adma dopiero po 2 tyg załapałem no to wiecie , więc dajcie mu SPOKÓJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Ja też dałbym mu szanse, ostatnia, lecz dałbym ale nwm yo Blacka decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, żeby dostał jeszcze szanse. Skrillex Ja już chyba w 1 jego dniu jako admina otrzymałem bana po 5-10 s jak wszedłem na serwer: zrespiłem się- oni zrashowali -dostałem bana (jak klase wybierałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...