Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

w11

Roundsound + VAT

Polecane posty

Witam,

Mam propozycję odnośnie roundsound, mianowicie chodzi mi o możliwość jego wyłączenia komendą /roundsound, bądź /rs. Nie wiem jak innych, ale mnie strasznie irytuje cały czas ten roundsound, szczególnie kiedy ktoś skraca na początku rundy. Myślę, że bardziej argumentować tego nie muszę. Czekam na opinie i decyzję.

Odnośnie "+VAT" to mam propozycję dodania komendy amx_ip, która niestety nie działa. Chyba nie muszę mówić jak bardzo przydaje się to podczas zgłaszania gagatków na haxach.

Chciałem jeszcze zaproponować, aby vipy nie mieli możliwości posiadania ponad 100HP (tylko regeneracja za fragi), ale widzę, że podobne propozycje były i nie spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem (chyba, że coś się w tej kwestii zmieniło).

AHA! I byłbym zapomniał o pingach/lagach. Jak już ktoś w poprzednich tematach wspominał, na serwie czasem są OKRUTNE lagi. Głównie sytuacja dotyczy zapełnionego serwera, jednak nie zawsze. I nie, nie jest to wina mojego neta czy kompa (jak już ktoś odpisał przy poprzednim temacie), lecz serwera/hostingu. Biorę pod uwagę to, iż może to być wina prac na hostingu, lecz jeśli nie, to można by się temu przyjrzeć.

Kolejną rzeczą są gracze na pingach. Wiem, że niby jest HPK (które ponoć wyrzuca przy wartości 100 - nie wiem, ale wątpię, bo widziałem graczy z większym pingiem), ale w przypadkach gdy ktoś normalnie ma ping 10-15 to przy skokach do 80 też ma klatki i HPK jest o kant rzyci potłuc, a adminom raczej nie chce się zajmować takimi "głupotami", lub po prostu ich nie ma.

To chyba na tyle. Troszeczkę się rozpisałem, ale mam nadzieję, że coś się z tego przyjmie :)

Pozwrawiam,

w11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Możesz sobie wyciszyć w ustawieniach ( options>audio - MP3 volume). Moim zdaniem nie ma po co wgrywać pluginu do wyłączania/ włączania muzyki. Wiadomo, że każdy plugin w jakimś tam stopniu obciąża server.

2. amx_ip moża.

3. Vip to w końcu vip. Moim zdaniem lepiej byłoby 100hp, ale to na pewno nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Wystarczy wyłączyć w ustawieniach CS'a

2.Można , można sprawdzić steam id ( w konsoli status )

3.Plugin który wywala graczy 130 pingiem +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Wystarczy wyłączyć w ustawieniach CS'a

2.Można , można sprawdzić steam id ( w konsoli status )

3.Plugin który wywala graczy 130 pingiem +

1. Fakt, z tym można sobie poradzić. Odkąd lewymario mi o tym przypomniał, tak robię.

2. To nadal jest Steam ID, a nie IP i NSom raczej nic z tym nie zrobisz... A NSów nie brakuje na serwie

3. Ten plugin jest nieskuteczny, gdyż

- 130 to zbyt dużo

- wyrzuca dopiero, gdy komuś taki ping się utrzymuje już jakiś czas

- jeśli ktoś ma normalny ping rzędu 15, to jeśli mu skacze do 80 to i tak laguje

A mi chodzi o to, że to serwet tak laguje (przeważnie przy większej liczbie graczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku gram juz tyle na tym serwerze i ani razu nie mialem lagów, chyba cos masz z kompem.

Co do pingów i admina ( to za kazdym razem gracz z wysokim pingiem jest wyrzucany )

Co do VIPa to nie mam zdania, tak jak napisal wyzej kolega, TO JEST VIP i jakas korzysc musi z tego być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą co napisał wyżej pingi są normalne musisz mieć Ty jakiś problem. Admin jak jest na serwerze kontroluje pingi więc nie ma żadnego problemu a co do vipa to dany gracz zakupuje Vipa płaci za to pieniądze wiec oczekuje że będzie miał więcej niż zwykły gracz VIP to VIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roundsound - Wycisz mp3 w opcjach.

amx_ip - nie będzie ze względów bezpieczeństwa.

lagi - Ostatnio pukawka(nasz dostawca serwera ma małe problemy, prawdopodobnie długo to nie potrwa)

VIP - Za niedługo będzie lekko zmieniony.

Pingi - HPK wyrzuca z pingiem 120 po 4 sprawdzeniach sprawdza co 30 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...