Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tjomus

Skarga admin Staff

Polecane posty

Mój Nick w grze: Tjomus

Nick Admina/Gracza: Staff (admin)

IP oskarżonej osoby: brak

Steam ID oskarżonej osoby: brak

Data,godzina, mapa zdarzenia: jakos przed 21 dzisiejszego dnia

Opis Sytuacji: Admin mi wygasl wiec widze ze jest Staff a lata odpalony gracz to pisze do niego na u@ aby zaragowal, nie zrobil nic grajac dalej wiec napisalem raz kolejny za co zostalem przez niego upomniany bo "widzi co pisze" ale dalej nie wszedl nawet na 1 runde na spec. mapa sie zmienila (nawet sam potem zrobil vote na wieksza-to jak widac umie) ale gracz zostal dalej wiec pisze dalej a ten udaje ze nie widzi? koniec tego jest takie ze Staff poszedl a odpalony gracz zostal dalej (rudy lis rudego rudzilca) to jest ten gracz odpalony i jak widac admin tez gra.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://hosting.cs-staraszkola.pl/do.php?filename=141400619029681.rar

pierwsze dwa ss z jednej mapy

trzeci i czwarty z nastepnej

O co prosisz: ukaranie go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem byłem aktywny na serwerze i nie specowałem go bo robiłem to dziś z 20 razy na tej mapie grał czysto nie wiem co ty widziałeś . Chłopak tylko dobrze gra lub bardzo dobrze chowa swoje czity w co wątpię . Tjomus to że ci wygasł admin to 1 sprawa . 2 sprawą jest to jak zachowujesz się na serwerze teksty tupu "Staff sprawdzisz go kur** w końcu?" "flesz jeba**" itp. Niezły przykład dajesz pogratulować.

Jeśli tak bardzo chce ci się pisać skargi napisz skargę na "rudy lis rudego rudzielca" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staff, slowa z przeklenstwem napisalem na u@ a nie na calym serwerze z powodu twojego postepowania. a co do reszty to haha jakies dowody ? bo jakos sobie nie przypominam

skad wiesz ze byl czysty skoro nawet na spec nie wszedles? po samym czasie po zabójstwie? ja mialem go w kazdej rundzie wiecej niz ty i jakos to odkrylem.

A co do skargi to wdl ciebie byl on czysty ale robisz ssy wanardowi ktory tez byl tu adminem i mial ssy 12312 razy a ma duzy lvl wiec juz wczesniej byl by zbanowany?

I admin Staff juz wczoraj byl ostrzegany ze zrobie skarge bo byla podobna sytuacja ale sie powstrzymalem bo myslalem ze sie poprawi. a wczoraj wszedl tylko na spec (i tak prawie po calej mapie) bo zaczolem pisac z typowym.grubasem jak wszedl na serwer zeby moze on zaregowal (gracz na ktorego pisalem zostal zbanowany po dlugim czasie od pisania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dowodów . I ich nie potrzebuję .

Spec ? Skoro cb nie było na serwie skąd wiesz że nie wszedłem ? :facepalm:

Wardan ? Nie znam typa wypełniam obowiązki .

Wczoraj przez pół mapy byłem afk . Potem poleciały wyzwiska w moją stronę . A i wczoraj serwer był zapełniony i ja sam z adm . Ciężko jest ogarnąć 30 osób samemu .

I tak spam więcej na u@ to naprawdę pomaga . ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staff, no tak trudno ogarnac 30 osob skoro admin jest afk nie umie sie przeniesc na spec lub wyjsc z serwera nie blokowac slota wolnego :) a potem jak wrociles i tak ci bylo trudno ogarnac skoro nie raczyles sie wejsc na spec i nie tylko ja ci uwage zwracalem wtedy :)

skoro nie odpisujesz jak pisze na u@ to powtarzam sie bo mogles nie zauwazyc wiadomosci (sam tak czasami mam jak sie wpatrze w czyjas gre nie patrze na info) ale mogles napisac czysty i tyle :) jednakze ja uwazam dalej ze gracz byl odpalony. czekam na werdykt administracji. swoje slowo powiedzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...