Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DEADP00L

~~Counter Strike 1.6 [CS:GO MOD]

Polecane posty

200-1350273162-CS-GO.PNG

Ostatnio wznowiłem prace nad modem do cs'a 1.6, a mianowicie coś ala Counter Strike Global Offensive :csgogun::csgox:

* Będzie można zdobywać skiny do broni pod koniec każdej mapy,

* Nie zabraknie też skrzynek w których będzie można znaleźć lepsze skiny ale skrzynki będzie można otwierać posiadając do niej klucz, który będzie można zakupić za realne pieniądze,

* System MVP jak w CS:GO czyli tak zwane gwiazdki za odznaczenia róznego rodzaju typu "Gracz "DEADP00L" zabił 3 osoby w tej rundzie,

* System Rejestracji nicku,

* Możliwość wymiany (trade) między graczami i uwaga wszystko będzie odbywać się po przez skrypt WWW w okienku MOTD lub w przeglądarce jak komu będzie wygodniej.

Poniżej będę wstawiał screeny z postępów:

#1 - wygląd po wejściu na serwer ;)

do.php?imgf=14188984192841.jpg

#2 - testowy model nożna "Nóż Łowcy"

do.php?imgf=141889839390991.jpg

#3 - system MPV oraz podnoszenie broni jednym klawiszem

do.php?imgf=141889844210871.jpg

#4 - NOWY wygląd skryptu WWW - poniżej panel logowania :)

strona.png

Co o tym sądzicie ? :> Czekam na wasze opinie. :csgohelmet::csgoglobe:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vENOM, modele akurat nie muszą być podobne. Co jakiś czas będą dodawane nowe modele. Moda chcę upodobnić do CS:GO ale pod względem grywalności. Zdobywanie jakiś notatek do misji etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowy Spinacz, nic nie wspomniałem w temacie, że będzie do pobrania 500MB..

Modeli trochę będzie ale pobieranie potrwa chwile.

3 pliki dla każdego modelu.

Model "v" z dobrymi animacjami i texturami wysokiej rozdzielczości to 1/5 MB.

W przypadku "w" i "p" jest lepiej, ponieważ textury mogą być małe (np. 256x256), będzie wyglądać bardzo źle, ale nikt temu nie przygląda się z bliska. Taki model może ważyć 100/500 kb.

Skinów powinno być dużo, więc spinacz ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czcionka na screenie 3 wygląda jak dla mnie okropnie . Można by zmienić na jakąś inna np http://fontzone.net/font-details/ar-cena . Mam pytanie czy te modele będą obniżać fps;y ? i jak będzie wyglądać kupowanie skinów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vENOM, chodzi Ci o czcionkę w menu czy gdzie ? Nie modele nie będą obniżać fps-ów. Co do kupna skinów to będzie wyglądać tak:

Skiny będzie można zdobywać pod koniec każdej mapy będą losowane osoby oraz losowe nagrody dla Nich takie jak skiny, skrzynki lub notatki do misji.

Skiny będzie można również zdobywać otwierając skrzynki.

Będzie też RYNEK online na stronie gdzie gracze będą wystawiać swoje skiny a inni będą mogli je kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że również dodasz ciekawy radar, oraz zmienisz czcionkę informacji o nabojach, punktach życia i kamizelce na jakąś efektowniejszą. Również trzymam kciuki za nowym menu kupna broni, bo jak dodasz te z Cs 1.6 to zabije się własną piąchą i popije szkłem. A no i jeszcze miło by było jakbyś zrobił zamiast latarki [F] możliwość obejrzenia skina w grze, jak tak zrobili to w GO. I zmienił podnoszenie broni na przycisk [E].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowy Spinacz, stop stop stop :facepalm:

Nie da rady zmienić wygląd życia/armoru/ammo oraz menu kupowania. Musi pozostać tak jak w standardowym CS 1.6. Co do obejrzenia modelu pod [F] myślę, że można by wtedy wykorzystać animację przeładowania, a podnoszenie broni mogę zmienić pod klawisz [E] :csgoanarchist:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie można grać na każdych serwerach , a skiny będą widzieć tylko osoby które będą posiadać tą modyfikację ? . Nie można zmienić wyboru broni , to nie będzie za dużo nowości . Można było by zrobić logowanie przez steam , jak się da .. . Co do czcionki chodzi mi o to menu z tymi broniami co na screenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vENOM, już bardziej wytłumaczyć się nie da. Jeżeli grałeś w CS:GO to powinieneś wiedzieć jak to wygląda i chce po prostu stworzyć silnik gry podobny do CS:GO. Skiny będą widzieć też inni gracze grający na serwerze oraz będą mogli zobaczyć twój profil na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardziej będzie CS 1.6 ale taki zmodyfikowany jak cs Go tak ? Jak coś to podasz napiszesz nam linka jak zrobisz :D fajne to pobiorę sobie ale jeszcze jedno to będzie non Steam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...