Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

truśka.JLO

[Skarga] vabianv

Polecane posty

Nick oskarżonego: vabianv

Nick oskarżyciela: chyba widać?

Powód skargi: Tenże oskarżony vabianv "splagiatował" własność sieci,domyślny avatar,który jest przyznawany każdemu nowemu użytkownikowi ;d Co prawda można zauważyć,iż skarga jest żałosna,bo mogłam to napisać któremuś z administratorów na PW,ale jednak wolę,żeby było to ujawnione na forum,aby nie powtarzały się te "błędy" ; d (dodał do domyślnego avatara napis,więc uważam,że jest to pewnym stopniu plagiat,imo powinien spytać się właściciela o pozwolenie ;d )

Dowody:

jego:

http://cs-staraszkola.pl/images/avatars/1503988074540428aa1eae1.png

oryginał:

http://cs-staraszkola.pl/images/avatars/avatar_domyslny.gif

Czego oczekujesz: jakiegoś ostrzeżenia(?),ewentualnie jakieś kary w postaci karnych reklam,choć plagiat uznawany jest od razu za banowania,uważam że na forum CS nie powinno być to stosowane,chyba że plagiat będzie o wiele "większy"

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moje wykonanie, otwórz książkę i się czymś zajmij już Ci pisałem.

Nie mam nic do powiedzenia, czekam na informację czy kasować ale wątpię żeby to kogoś zabolało, tym bardziej że korzystam z niego na tym forum. Fajnie się komponuje z domyślnym awatarem.

Nie pytałem ale mam nadzieję, że trafi do kosza razem z Tobą, kotku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moje wykonanie, otwórz książkę i się czymś zajmij już Ci pisałem.

aha no tak,masz "20lat" i będziesz mówił dziecioo co majoo robić,lel

Wiem,że nie twoje wykonanie(venom Mi pisał),ale na twoje zlecenie pjjjjs joł ;-;

PS.Czytanie ze zrozumieniem.

ediiit

"Nie pytałem ale mam nadzieję, że trafi do kosza razem z Tobą, kotku."

administracjo good luck.

Rozumiem możesz być sfrustrowany moją skargą,ale naprawdę nie musisz udowadniać swoją zerową mózgownicą jaki to Ty jesteś wielki, obrażając dziewczyny ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama się nazwałaś dzieckiem. Zacznij składać zdania na poziomie, tak aby każdy użytkownik mógł to zrozumieć. Nie jestem kryptografem i nie będę się w niego bawił czytając Twoje wypowiedzi. Nie siedzisz z pokemonami tylko z ludźmi. Bez odbioru, nie pozdrawiam.

EDIT: Moja opinia na Twój temat nie wyrobiła się podczas czytania tej skargi, tylko podczas czytania Twoich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama się nazwałaś dzieckiem. Zacznij składać zdania na poziomie, tak aby każdy użytkownik mógł to zrozumieć. Nie jestem kryptografem i nie będę się w niego bawił czytając Twoje wypowiedzi. Nie siedzisz z pokemonami tylko z ludźmi. Bez odbioru, nie pozdrawiam.

nazwałam się dzieckiem :frustgrey:

Pokaż Mi gdzie moje zdanie ma nieestetyczne zbudowanie ; )

Jak na swój wiek powinieneś okazywać przykład młodszym na tej sieci(jest ich wiele),a Ty przez jakąś głupią skargę nie wytrzymujesz z nerwami--meliske sobie kup ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga niesłuszna, niby plagiat, ale posługuje się nim tylko na forum. Z resztą jeżeli już mielibyśmy jego zbanować/zwarnować to jeszcze około 3tyś. osób na tej sieci musiało by ponieść takie same konsekwencje co on :).

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...