Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

Kurna ludzie ogarnijcie sie !!

Polecane posty

Mój Nick w grze:IPRZEMOI

Opis Sytuacji:Wszyscy kurna mnie wyzywaja i placza ze kupilem 100 leveli ja mam tego dosyć podszywaja sie podemnie i pisza rozne głupoty Cwaniak i Psa jedyni co są ogarnięci i widza co oni pisza na mnie i jak placza ze mam taki level a adminka Ania dała mi za obraze adminów 30 minut i po 1 ktoś sie podemnie podszywa ja niepisałem `JEBAć ADMINA DOCZI` tak jak to było w skardze Venom to podszywka . Jedynie co wyzwalem makiego ze jest nie ogarnie ty bo dał mi bana na 5 minut za nic. Ludzie kurna zrozumcie ze trudno sie powstrzymac od rasha na takim np : cs_max !!! Jak tabixter kupił sobie 350 leveli to sie go nie przyczepialiscie a na mnie sie uwzieliscie i ciagle jak niema adma wyzywacie mnie itp . !!!!

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

O co prosisz:O ogarnięcie wszystkich graczy ! I Przepraszam za rashe ale ja juz mam taki level ze trudno odczekac Ania jak miala nick Gr33n to też rashowała 2.59 2.58 !!! I ja Admina docziego bardzo lubie i jestem w jego klanie MT więc niemam i tak i tak powodow zeby cos na niego pisac prosze ogarnijcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iprzemi teraz sie wymaiwasz ze ktos sie podszywa po cb ale to raczej nieprawda bo zawsze jka ty siedzisz to sie chwalisz i nierwujesz ludzi to raczej ty sie wez troche uspokój bo za kazdego bana sie plujesz o cos wiec wiesz......!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie klam ze to nie ty to co pisalem jak sie chwaliles i wg szkoda mi slow dla cb

Chciales byc pro a spadles na dno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania po 1 to ty nie zaslugujesz na adma ponieważ było już na ciebie z jakieś 10 skarg po 2 banujesz ludzi niesłusznie po 3 nie wnerwiam ludzi tylko placza ze mam level i mnie wyzywają ciągle a po 4 VENOM piszesz tak bo nie mozesz sie pogodzic ze jestem lepszy od ciebie coś w tym jest ja 1 a ty 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Halo! Spokojnie! To że IPRZEMOI, kupił sb lv to nie jest powód do banowania go za byle co! Każdy ma możliwość kupienia lv! Chcecie być "lepsi", to kupcie sb lv i po sprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, IPRZEMO żałosny jesteś, to Ty ciagle wyzywasz wszystkich, że mają WH itd. Co chwilę przeklinasz, rashujesz...Wgl szkoda gadać. A po 2 twoja skarga jest żałosna. Jeśli cię ktoś obraża to zrób SSy/nakręć demko i napisz skarge na tego gracza, będziesz miał wtedy dowody, a nie płaczesz tu, że ktoś cię obraża.

Moim zdaniem to Ty się zachowujesz jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trudno mi nie obrażać jak każdy mnie co sekunde cisnie ze level kupiłem a jak cie dedne z otumaniacza albo przez przypadek zrashuje to placzesz i wyzywasz a wgl z Venomem już sie pogodzilem wiec sie nie odzywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek ? Dziwne. Co runde rashujesz , łamiesz regulamin wgl, to jak mam cie wyzywać. A adminów wgl nie ma robisz sobie co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lub rk też napier.... na resp gdy nie ma adma a gdy zrobi to ktoś inny to odarzu go wyzywasz. I jeżeli chcesz żeby gracze "ogarneli" to ty też sie ogarnij !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mks a ty jak admow niema to na wh odpalony jestes :> Kur.. trudno z takim levelem sie powstrzymac przed rashem na takim cs_max jak ktoś na mnie wpada 2.57 -,- Ja jestem ogarniety tylko wy nierozumiecie tego ze ja kupiłem level i ze jestem lepszy oemgie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastepna raza zrobie ssy i zobaczymy kto jest nie ogarniety i ja już nie robie rk kiedys robilem jak bylem nowy nawet przy admie bo niewiedzialem a ty MKS nie lepszy rash robiles2.59 jak miales 600 level to wiec wiesz jak to jest .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...