Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

stexx

ONLY DD2 stexx x-gaming ss

Polecane posty

Nick z Gry:stexx x-gaming

Twój SteamID:

Twoje IP: '85.117.25.44

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 28Lipca2014r 23:44

Powód bana: Wstaw ssy na cs-staraszkola.pl

Witam .

Server jest wporządku dobra atmosfera , dlatego wyskakuję tutaj z czymś takim , powiedzmy mam nadzieje chodz przeczuwam że lipa. (i jesli nie jest to mozliwe to proszę nawet niech zaoszczędzi sobie że sciemniam z tymi ss itp itd bo akurat moze mi to moglo się naprawde zdarzyć, ale sam pewnie bym to klawo widział)

Mianowicie posiadam windows 7 64-bit który jest ponoć " tym wadliwym" , do tego ponoć mogę miec "tę wadliwą " wersje csa a problem mianowicie taki że nie zapisuje mi ss .

2 lata temu jak grałem ( nic sie nie zmienia jesli chodzi o sprzet ) screeny normalnie się zapisywały lecz od tamtej pory zdarzyło mi się chycic 4 razy prosbe o wklejenie ss i nic z tego bo sie nie zapisuja a nawet wylacza mi gre ...

Jedyną opcje jaką widzę i chciałbym żeby Admini to sprawdzili to może oglądnąć demko z gry kiedy dostałem bana ? Bardzo bym prosił i z gory dziękuje .....

PS: szukałem mase poradników które miały pomóc mi w tym by ss się zapisywały lecz nic to nie pomagało , a opcji było wiele od ukrytych folderów po ustawienia we właściwosciach a nawet ustawieniach gry ...

LINK DO HLTV - http://305679.hltv1.pukawka.pl/dd2-1407282322-de_dust2-1406582520-1406584260.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grasz na non steam to polecam Ci ściągnąć wersje cs-a od BlackDead'a. Na prawdę polecam. - http://cs-staraszkola.pl/pobierz-counter-strike-16-non-steam-6153-by-blackdead-v1-vt12103.htm#56265

Co do demka, obejrzę dzisiaj ale jak się wyśpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@stexx ale robiłem Ci ssy na 100% je masz ... Mi się wydaje że dobrze potrafisz wh ukrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to te ss'y są bezużyteczne, w większości przypadków, lepiej już "zatrudnić" ogarniętych adminów którzy znają się na rzeczy i banować bez ss, a jeżeli któryś złoży skargę to po prostu rozpisać demko. Co do ciebie niestety według mnie, masz wh, jeżeli będzie trzeba rozpiszę demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TKWM wiem że robiłeś mi ssy i nie mam pretensji że mi nie wierzysz że ich niemam bo sam byłem Adminem na Botowni przez dobre lata :) kiedyś to była znana sieć i były takie przypadki to sam nie chciałem uwierzyć .

Ale jednak , zaraz pobiorę wersję którą podesłał mi KarQ , może na tej się będą zapisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TKWM, czy ty sie ogarniesz twoje wypowiedzi nie maja zadnego sensu duzo jest problemow z graczami z win7 64bit popatrz sobie w google i zobaczysz ile osob ma ten problem , tak samo ja mialem ostatnio tylko ze na steamie nie zapisaly mi sie ss a tez mam win7 64bit lecz ostatnio sciagla mi sie aktualizacja i mi dzialaja wiec nie mow komus ze napewno je ma bo TY je robiles

a co do demka nie zauwazylem tam wh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...