Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ABSYNT

Regulamin

Polecane posty

Proszę o dodane do regulaminu:

~Rash dopiero po upłynięciu 10 sekund rundy [Tak jak granat]

~z/w na poczekalni powyżej 1/2 minut = kick/ban 5min -Dlaczego? dlatego że serwer jest od dłuższego czasu w godz 12-17 serwer jest full i jak z/w ma 1/2 osoba na spekcie to ludzie mają problem z wejściem na serwer i traci ochotę na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Bo nie wiem dlaczego jest limit na rzucanie HG skoro rashować można. Co do specta to czasami naprawdę ludzie biorą jakąś mapę a potem siedzą na spectcie bo im się nie podoba i zajmują sloty, tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE -.-, Są niektóre klasy które bazowo polegają na szybkości chodzenia, jeżeli zabronisz im rashować to co oni będą robić?, walić do Ciebie z respa z autopompy? :facepalm: , nie bądź śmieszny. Jeżeli wejdzie ten punkt, to od razu można wywalić parę klas :), gdyż będą one zbędne i padać po paru sekundach nowej tury.

Co do pierwszego punktu jestem na wielkie NIE.

Co do drugiego, jestem na tak, autokicker załatwi sprawy ludzi AFK, jak nie będzie admina. ( O ile nie jest już wgrany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z DeMoN.!? , w niektorych klasach duzo daje się w zreczność, aby szybko biegac i zrobic plecy przeciwnikowi. --- Z pierwszą propozycją jestem na NIE!

Druga propozycja jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pasowałoby jakoś ograniczyć tych sprinterów, bo nawet tyłka nie ruszysz z respa, a już strzelają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest TP, żeby blokować możliwość rashu.

Odnośnie siedzenia na spect, niech taką możliwość mają tylko admini.

Wywalajcie na bieżąco graczy ze spect z powodem " blokowanie slota ", żadnych z/w nie uznawajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...