Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szymon69

GESTAPO

Polecane posty

Mój Nick w grze: GESTAPO

Nick Admina/Gracza: McGoogle i Player

IP oskarżonej osoby: nw jakie ma

Steam ID oskarżonej osoby: nw..

Data,godzina, mapa zdarzenia: 21:25

Opis Sytuacji: Dostalem ub wchodze zabilem 4 typa a tu ban AKTYWNY ? co to za admin co na forum nie wejdzie i nie sprawdzi jestes w 100% za tym ze by zostal zwolniony z praw admina... 2 typek kazdy ns mu powie za mam WH i chodz bym wszedl za 5 min pozniej tak dostane ss'y ?! WTF? ...

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: SSy moje macie

O co prosisz: O zwolnienie tych dwoch adminow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie oczywiście dostałeś już UB. Co do skargi, według mnie słuszna. Ostateczna decyzja należy do Opiekuna Serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W histori banów miałeś jeszcze bana więc wolałem nie zwlekać. Dostałeś odrazu ub. Pozdrawiam

Ps.Plajerem pewnie był black więc kogo chcesz zawieszać? a jeżeli chodzi o mnie to mała pomyłka ub dostałeś odrazu więc po co skarga ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to skarga że to już nie pierwsza taka sytuacja na DD2 i do tego w gronie twoim . A black ma nick " To nie ja "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostalem ub zaraz po banie po pisalem na forum za adminami z dd2 ze by mi ub ogarneli bo che pograc.. Dopiero jak na ts wbiłem to dostalem to ub ! Skarga jest słuszna widzisz juz mnie popieraja ludzie bo nie ogarniasz adma ;( tak mi przykro na forum tez sie chodzi a ja napiselm ze mam ub tak ze warto jest zajerzec na forum ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to skarga że to już nie pierwsza taka sytuacja na DD2 i do tego w gronie twoim . A black ma nick " To nie ja "

Haha Black ma różne nicki (adsf,player,123) ,a poza tym nie gram na DD2 Więc chyba coś się pomylileś.

@Up

Powtarzam. MIAŁEŚ JESZCZE BANA W HISTORII BANÓW!!!!!! Więc z kąd miałem wiedzieć ze masz ub?

PS.To że dostałeś bana przez pomyłkę to nie znaczy ze nieogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie dostał screeny.

Cafe_aka_PL, na przyszłość sprawdzaj w amxbans czy ktoś ma aktywnego.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...