Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

POLAND ^LoFF^

Konto Steam 2k13 / 27 gier (psc)

Polecane posty

Witam mam do sprzedania konto Steam, które zostało utworzone we wrześniu 2013. Konto posiada 27 gier (widoczne na screenie).

Kontakt: klik

Teraz może o najważniejszych grach:

Counter Strike Global Offensive:

-Ponad 600h!

-Ranga: Master Guardian 1!

-Ponad 250 meczy wygranych!

Counter Strike 1.6:

-Ponad 300h!

-Brak banów!

-Brak banów AC/BL itp.

Samo konto nigdy nie podpadło Valve, nie dostało żadnego zgłoszenia do Valve. Z konta korzystałem tylko ja i nikt więcej. Na koncie można korzystać z rynku, czyli można sprzedawać, kupować co tylko dusza pragnie na rynku Steam. Konto posiada 11 poziom Steam, co pozwala na dodanie gabloty w profilu, możesz mieć więcej znajomych.

Sprzedaje z powodu, że nie gram w inne gry niż cs go.

Cena jaka mnie ucieszy to 50 zł (psc). Niestety na Allegro nie mogę wystawić, ponieważ jestem niepełnoletni.

do negocjacji

Screen:

nEdj3qX.png

nie wyświetla się?

Witam mam do sprzedania konto Steam, które zostało utworzone we wrześniu 2013. Konto posiada 27 gier (widoczne na screenie).

Kontakt: klik

Teraz może o najważniejszych grach:

Counter Strike Global Offensive:

-Ponad 600h!

-Ranga: Master Guardian 1!

-Ponad 250 meczy wygranych!

Counter Strike 1.6:

-Ponad 300h!

-Brak banów!

-Brak banów AC/BL itp.

Samo konto nigdy nie podpadło Valve, nie dostało żadnego zgłoszenia do Valve. Z konta korzystałem tylko ja i nikt więcej. Na koncie można korzystać z rynku, czyli można sprzedawać, kupować co tylko dusza pragnie na rynku Steam. Konto posiada 11 poziom Steam, co pozwala na dodanie gabloty w profilu, możesz mieć więcej znajomych.

Sprzedaje z powodu, że nie gram w inne gry niż cs go.

Cena jaka mnie ucieszy to 50 zł (psc). Niestety na Allegro nie mogę wystawić, ponieważ jestem niepełnoletni.

do negocjacji

Screen:

nEdj3qX.png

nie wyświetla się?

i.imgur.com/nEdj3qX.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się wierzyć że takie konto tylko za 50 PSC ...Znam takich co dali niską cenę za dobre konto a to byli oszuści. Na allegro jako nie pełnoletni masz prawo mieć konto i sprzedawać. Wtedy jesteś oznaczony jako "Junior" Jedyne co to musisz mieć konto w Banku zgodę rodziców i jakiś list z kodem do aktywacji przyjdzie po tygodniu o ile się nie mylę. Więc jeśli chcesz by ktoś to kupił chociaż mi to śmierdzi oszustwem. To wystaw to na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...