Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

[LOL]Galeria gier WDSTT

Polecane posty

Cześć, otwieram swoją "galerie gier" z gry League of Legends :) . Więc niżej screen z gry którą grałem Zed'em. Proszę nie zamykać tematu bo będę tutaj regularnie wrzucać screeny

82041064556604838248.jpg

To jest dopiero mój drugi mecz Zedem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5mhip.jpg

Dzisiaj kupiłem LeBlanc, to moja druga bitwa którą odegrałem tą postacią. Postać super, łatwa do ogarnięcia. Lecz akurat trafił mi się noobski team. Jeden afk, inni nafeedowali innych a ja sam próbuję coś ugrać. Ehh nie ważne, ogólnie to polecam LeBlanc zajebista postać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

32 farmy serio xd ?

PS : Do LB kup objęcie ognia ... bo ona jest Zabójcą czyli ma za zadanie zabić główne źródło DMG enemy team'u. Więc ten item po prostu magia; ) ! Kielicha się nie opłaca już książkę która zmniejsza efekty leczenia po 40% hp lepsza. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fyd7hf.jpg

Dzisiaj zagrałem se pierwszy raz Skarnerem na jungli. Strasznie polecam tą postać, zajebista na jungli .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała rada ode mnie, zacznij robić tak zwane "last hit`y", czyli uderzaj miniona, gdy ten ma minimalny poziom życia, zdobędziesz dużo farmy. W dodatku zacznij farmić LB do 6 lvl, nie bijąc się, gdyż mając dużą farmę masz dużo pieniędzy, co się równa kupnem lepszego przedmiotu co da duże efekty, gdy Ty już coś złożysz, a twój przeciwnik na Midzie dopiero będzie buty i poty kupował :). Jeżeli opanujesz na początku farmę, praktycznie każdy mecz będzie twój, ponieważ wygrasz linię, a potem wykerujesz całą grę LB, gdyż ona jest do tego zdolna :). Tyle od Plantyny I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie rundkę w lola po rocznej przerwie i w sumie, aż tak źle nie jest :D

53243367312644072792.jpg

Bez spin się nie obeszło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj kolejna rozgrywka z dzisiaj ;] Na początku każdy miał problem z połączeniem, za pewne jakiś problem z połączeniem. Jak widać niektórzy po błędzie technicznym nie wróciło do gry ;p

do.php?imgf=140640700292861.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczuta, Przepraszam bardzo ale ten temat jest mój i to ja tutaj wstawiam swoje statystyki po meczu. Więc jeśli ty byś chciał taki temat to proszę sobie założyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu, bo nie gram w tą grę zbyt często by takie coś prowadzić. Od czasu do czasu tylko zagram sobie typowo z nudów ;p

No, ale jeśli Ci to przeszkadza to nie będę więcej wstawiał screenów z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 minuta i tylko 170 farmy Vayne ? Proszę Cię...

I widać że pozycjonowanie u Ciebie leży skoro masz tyle deadow.

Przypominam że LOL to nie jest CS.

W CS'sie jak masz możliwość zabicia to się leci samemu na 5 a w LOLu akurat jest na odwrót co z tego że zabijesz jednego jak sam padniesz i dasz innym także asysty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 minuta i tylko 170 farmy Vayne ? Proszę Cię...

I widać że pozycjonowanie u Ciebie leży skoro masz tyle deadow.

Przypominam że LOL to nie jest CS.

W CS'sie jak masz możliwość zabicia to się leci samemu na 5 a w LOLu akurat jest na odwrót co z tego że zabijesz jednego jak sam padniesz i dasz innym także asysty ?

Nigdy w tą grę na poważnie nie grałem, bo po prostu mi się ona nie podoba. Tyle co grałem to z kolegami na ts'ie i level się powbijał ;d

Buildy i inne pierdoły biorę z neta, bo się po prostu na tym nie znam ;] gram jak potrafię i wali mnie opinia innych na ten temat.

No, ale skoro uważasz, że słabo to pokaż jak na prawdę powinno się grać Vayne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...