Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szyberek

Skarga MastHer [UBT]

Polecane posty

Nick oskarżonego: MastHer

Nick oskarżyciela: Szyberek

Powód skargi: Kolega MastHer który jest w UBT, dostarczył dzisiaj demko na admina ponieważ jak twierdzi grał na aimie.

W temacie wykazał się swoją wiedzą na temat cs'a.

Nie widzę sensu aby trzymać kogoś takiego w szeregach UBT na naszej sieci.

Dowody: KLIK

Czego oczekujesz: Odebrania rangi UBT / dania ostatniej szansy + dokładnego pilnowanie oskarżonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory ale za późno zacząłem nagrywać demko . Czy jak strzeli a pocisk trafi w ścianę tak gdzie stoi przeciwnik a wcale tam się nie celowało to jest AIM . Za późno demko zacząłem nagrywać bo juz offną. Tyle ode mnie jak odbierze cie mi rangę to trudno chciałem pomagać ale jak wy nie chcecie to nie. A i jeszcze cis każdy może się pomylić . Czy ci się nie zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szyberek wydaje mi się,ze masz ból dupy,ze to on dostal UBT ,a ty nie dostales moda.

Jakbyś Szybciu wiedzial są aimy z no recoilami,więc rzeczywscie hooch mógł mieć aimbota.Ale demko bylo czyste,i nie bylo na nim widac wallhacka ,czym bardziej aimbota.

Pisząc skargę masz racje.

MastHer się pomylił pierwszy raz ,wystarczy warn i upomnienie slowne ,za jeszcze jedna wpadke degradacja.

Tyle odemnie .

PS:Szyberek ,hoocha gra jest czasami naprawdę dziwna,ze duzo osób ,by moglo sie pomylić co do jego czystosci.

POZDRAWIAM KOCIOŁĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szyberek wydaje mi się,ze masz ból dupy,ze to on dostal UBT ,a ty nie dostales moda.

Teraz to mnie rozwaliłeś, nie ma co haha :D.

Po prostu padłem, ale to nie ważne.

Jakbyś Szybciu wiedzial są aimy z no recoilami,więc rzeczywscie hooch mógł mieć aimbota.Ale demko bylo czyste,i nie bylo na nim widac wallhacka ,czym bardziej aimbota.

Wiem że są takie aimy, znam osobiście osoby które robią czity do cs'a ponieważ mają z tego korzyści.

Jednak żadnego aima na tym demku nie widać a jego wytłumaczenie " jestm pewien ze grał na aimie bo 5 bań pod rząd to nie przypadek " jest przynajmniej żałosne.

Jako UBT powinien sądzić kto jest winny, kto nie - on natomiast nie rozróżnia aima od skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna, lecz degradacja się nie należy.Jedyne co to upomnienie. Co racja to racja, osoby które są w UnBanTeam powinny znać się na rzeczy i powinny odróżniać cheat-skill. W tym przypadku hooch normalnie strzelił te hs'y i nic nie było na tym widać, Master jako członek UBT powienien sam widzieć to że hooch jest czysty a wytłumaczenie typu "Za późno zacząłem nagrywać demko" Nic nie usprawiedliwia, ponieważ sam widział jak gra admin i to że się pomylił nie zwala winy na nagrywanie dema. Wgl, moim zdaniem Black powinien sporządzić selekcję UBT. To tyle z mojej strony pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się z racji tego, że obejrzałem tamto demko. To, że nie ma mowy o jakimkolwiek wh czy ab to praktycznie każdy już wie. Skupiłbym się teraz na tym co napisał sam banujący. Skoro jak to ty napisałeś "offną" to po co banujesz z miernym dowodem? Masz zerowy dowód lub pewne wątpliwości to nie banujesz, a czekasz godzinkę aż hltv z tamtej gry się pojawi, ściągasz je, oglądasz, ewentualnie potem na koniec rozpisujesz i banujesz. Żeby teraz nie przyszedł ci ten pomysł... oglądałem je. Idzie zasnąć przy nim, bo niczego nadzwyczajnego tam nie ma. Żadnych przeskoków, szejków czy czegokolwiek wskazującego na aimbota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...