Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ariovsky

Konta?

Polecane posty

Moja propozycja polega na dodaniu pluginu konta na serwer paintball+exp ponieważ wiele ludzi się już pewnie spotkało z sytuacją, że mieli farbki bo zbierali czy coś ktoś specjalnie wszedł im na nick i wykorzystał lub ktoś sobie doszedł do topki ten mu zepsuł staty . Na wielu serwerach jest opcja /konto żeby każdy sobie założył na swój nick i nikt wtedy by się nie podszywał . Jeśli kogoś to denerwuje jak ktoś mu gra na nicku to musi zakupić vipa lub rezerwacje slota, a jeśli ktoś nie chce to co ma zrobić patrzeć jak grają na jego nicku wbrew jego woli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz problem kup vipa nie jest drogi tylko 6.15 Sms i 3 przelewem. Bo to jest zbędne. Było już z 30 takich tematów a Black na Nie wiec teraz raczej też nie zmieni zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA.

Poza tym trzeba naprawić istniejące konta dla vipków ,ponieważ niby hasło jest ale bez problemu można wejść na nick vipa bez podawania wcześniej hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bo już były takie tematy i black odrzucał ale nie wiadomo jak teraz jestem Na NIE!

Czyli jesteś na nie bo Black odrzucał już takie tematy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest ludzi, co nie będzie chciało kupić vipa na serwer weszło jakieś 7k osób i każdy ma vipa nie tylko jakieś 30 osó pewnie . Temat był dużo razy wiem, ale Black może zmienił zdanie, a wy już nie bo black napisał tak pół roku temu i od tamtej pory nic się nie zmieniło.

Temat był wałkowany milion razy!

VIP 3 zlote przelewem - nikt nie wejdzie wam na nick,

NIE

Dam Ci radę nie grasz na pb to się nie udzielaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

Był dużo razy ten temat pisany był , bym był za ale Black jak sie domyslam się nie zgodzi więc nie :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście na nie tylko i wyłącznie dlatego że Black już kiedyś odrzucił taki temat. Miejcie swoje zdanie. Jeżeli Black zobaczy że dużo osób jest na tak to inaczej spojrzy na sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej napisaliście było już wiele takich tematów.

Nie będę marnował 1/2 dnia na zmianę haseł "bo ktos mi wszedł na nick i założył hasło".

Jeśli komuś zależy, żeby nikt nie grał na jego nicku to musi zakupić vipa, który ma wiele udogodnień.To tylko 3zł.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...