Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DAx

pierwsza reakcja

Polecane posty

Witajcie. Otóż mam do zaproponowania pewien dość ciekawy plugin. Jest to plugin na pierwszą reakcję. O co dokładniej w nim chodzi? To zobaczycie w tym filmiku.

iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/x79Rj7Cjzzs?feature=oembed" frameborder="0">

Jakie są pozytywne cechy tego pluginu? Przede wszystkim doda to nieprzewidywalności, gdyż każda reakcja jest inna. Wybieranych jest zawsze 6 z 13 opcji w losowej kolejności. Dodatkowo wyeliminuje to element faworyzacji, gdyż to na czacie pokaże nam, kto wygrał pierwszą reakcję. Jako bonus zwycięzca reakcji dostaje pustego deagla. Tą nagrodę mogę zmienić, mogę dodać dla zwycięzcy poświatę, itepe itede. Plugin można podpiąć pod menu dla prowadzącego, dzięki czemu może szybko dać reakcję. Ten serwer może być pierwszym, który to może posiadać ten plugin. Dlaczego akurat mam zamiar udostępnić go Wam? A bo z nudów go napisałem, a żeby nie poszło to na marne mogę udostępnić JEDYNIE opiekunowi na pw. Jeszcze dodam, że w momencie gdy gracz się pomyli, wszytskie rekacje będzie wykonywał od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hackerss, SnoowGon, ~=DeMoN=~, Poco się wogóle wypowiadacie? hmm..

Nie gracie przeciez na JB to skąd mozecie wiedzieć ze to sie moze przydac co? Ja sie pytam. Gdybyscie grali wiedzieli byscie oco chodzi a tak to niema wg pojecia co sie dzieje .Bezsensowne nabijanie postow.

A co do tego pluginu musiałbym zobaczyć jak to się sprawuje jak dla mnie

Za

dałbym 7dni na przetestowanie piterowi na Serwer. Sprawdzi się to wgra na zawsze jak nie to nie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tego pluginu musiałbym zobaczyć jak to się sprawuje jak dla mnie

Za

dałbym 7dni na przetestowanie piterowi na Serwer. Sprawdzi się to wgra na zawsze jak nie to nie proste.

Tak jak napisal noth , musialbym zobaczyc jak sie sprawuje ,bo pewnie będą się tym bawić , i troche to przydlugawe :/ . Jak dla mnie pas , zostawiam do rozpatrzenia przez innych użytkowników , wole standardową reakcje , a nie takie wygibasy . To jakby wersja testowa ? Nie sprawdzales czy nie ma jakis bugów , czy wszystko dziala sprawnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...