Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KsMiLoF

Skarga na Unbanteam i Moderatora

Polecane posty

Witam najpierw zacznę od Unbanteam

Mamy 8 członków UBT nie licząc HeadAdmina bo on ma inne sprawy na głowie też

Ale wymienię tutaj kilku

Sprint aktywny wczoraj okej ale ostatnie dane UB to 19.06

Porobiony - Ostatnio aktywny 12.06 ostatni post 03.06

I teraz nasz Moderator ostatnio aktywny 19.06 ostatni post 27.05

A nie widzę by gdzieś któryś z nich pisał że będzie nieobecny czy coś ?

Tylko Demon pisał ale to już 2 miesiąc leci to chyba w tym czasie ogarnął by internet

Proszę o warmy albo degradację z tych rang

+ dodam tylko jeszcze jedno jak 2 dni temu wszedłem na forum złapałem się za głowę w dziale DD2 czekało 15 osób na UB , Sam Master się zdziwił że aż tylu i żaden nie wszedł by coś zrobić z tym

Obecnie tylko ja Siwy i KarQ coś robią w UBT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest słuszna skarga trzeba by im odebrać rangi albo dać warny albo mają czas na napisanie dwóch dni czemu nie wchodzą albo coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna!! Oni mają rangi i nic nie robią, tylko świecą kolorem.. Ale ja jeszcze dodam Cinka.. Ostatnia wizyta: Dzisiaj 10:49 (Minut: 0), Ostatni post: 2014-06-19, 15:40

Należy im się degradacja, bo nie potrzebujemy takich w teamie UB lub na inne rangi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna, nie mam tutaj zastrzeżeń.

W rozmowie z Porobionym'BMH dowiedziałem się że gra sobie teraz 4fun i że nie wraca - DEGREDACJA

Aktywność SPRINT'a powalająca- DEGREDACJA

Cinek robota - niech zostanie

Demon'a tez nie ma już długo, powinien zostać zawieszony aż do powrotu.

Do reszty absolutny brak zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna!! Oni mają rangi i nic nie robią, tylko świecą kolorem.. Ale ja jeszcze dodam Cinka.. Ostatnia wizyta: Dzisiaj 10:49 (Minut: 0), Ostatni post: 2014-06-19, 15:40

Należy im się degradacja, bo nie potrzebujemy takich w teamie UB lub na inne rangi..

Jak kurwa pozbędziecie się dziewiczego zarostu na jajkach i zajmiecie się pracą np.w ochronie i będziecie pracować przez pewien czas 24 w robocie i 24 wolne, bo koleżka jest w szpitalu, wtedy pogadamy. Chociaż uważam, że do 50 roku życia mama będzie WAS utrzymywać.

Jak Black uważa, że ta sytuacja będzie trwać w nie skończoność, chociaż wiem, że tak nie będzie to niech odbierze wszystko i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kurwa pozbędziecie się dziewiczego zarostu na jajkach i zajmiecie się pracą np.w ochronie i będziecie pracować przez pewien czas 24 w robocie i 24 wolne, bo koleżka jest w szpitalu, wtedy pogadamy. Chociaż uważam, że do 50 roku życia mama będzie WAS utrzymywać.

Jak Black uważa, że ta sytuacja będzie trwać w nie skończoność, chociaż wiem, że tak nie będzie to niech odbierze wszystko i tyle.

Cinek z pełnym szacunkiem nie popieram zdania Killera że jeszcze twoja osoba ma być dodana do tej listy . Ja wymieniłem osoby które nie nie robią i mają czas i wiem o tym bardzo dobrze . A ty masz dom , rodzinę ( żonę bądz dziewczynę ) , Pracę , obowiązki i ja to bardzo szanuje . I osobiście nie mam do ciebie żadnych zaprzeczeń co do twej pracy jako Moderator jako Unbanteam jako Admin . Robisz te obowiązki kiedy tylko możesz i cieszę się że są tutaj tacy jak ty . Tyle z mojej strony dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cinek z pełnym szacunkiem nie popieram zdania Killera że jeszcze twoja osoba ma być dodana do tej listy . Ja wymieniłem osoby które nie nie robią i mają czas i wiem o tym bardzo dobrze . A ty masz dom , rodzinę ( żonę bądz dziewczynę ) , Pracę , obowiązki i ja to bardzo szanuje . I osobiście nie mam do ciebie żadnych zaprzeczeń co do twej pracy jako Moderator jako Unbanteam jako Admin . Robisz te obowiązki kiedy tylko możesz i cieszę się że są tutaj tacy jak ty . Tyle z mojej strony dziękuję

Cinek ja do Ciebie nic nie mam. Tylko zauważyłem, że nic nie robisz, jesteś mało aktywny, więc Cię zaproponowałem, lecz rozumiem, że ty masz pracę, dom, rodzinę. Także nie widzę powodów do degradacji, bo jesteś dobrym adminem, moderatorem i UBT. :) Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do cinka tak samo nic nie mam ma już 26 lat ma rodzinę dom żona czy tam jeszcze ukochaną on nie może wszystkiego rzucić dla siedzenia na forum powinni się cieszyć ,że przynajmniej wbija na forum ;0 tyle ode mnie Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak kurwa pozbędziecie się dziewiczego zarostu na jajkach i zajmiecie się pracą np.w ochronie i będziecie pracować przez pewien czas 24 w robocie i 24 wolne, bo koleżka jest w szpitalu, wtedy pogadamy. Chociaż uważam, że do 50 roku życia mama będzie WAS utrzymywać. "

Pewnie masz bardzo ciezko w zyciu ale jakie to ma znaczenie, jesli nie masz czasu chociazby na chwile zajac sie forum powinienes zostaz zawieszony lub usuniety (a jak znajdziesz czas przywrocony). Twoje zycie to kwestia wyborow podejmowanych przez Ciebie i poslugiwanie sie takim argumentem jest raczej niezbyt trafne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...