Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szyberek

Wymagania GTA V PC

Polecane posty

Cb to nie interesuję.. A niektórych tak.. Ja sam chcę mieć GTA V. Ale mam bardzo słabego kompa.. ;/..

Ty taki głupi ? OMG... Demon Szyberek (Czy jak to się pisze xd) Napisał "TU MACIE WSZYSTKO" LINK ... Boże a nie mógł skopiować ze strony i podać źródła ? Skąd możemy wiedzieć czy to nie reflink albo nie inne za przeproszeniem gónwo.... Więc mógł tylko skopiować dodać podać skąd to i tyle, proste a jak nie potrafi użyć mózgownicy to już nie mój problem. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty taki głupi ? OMG... Demon Szyberek (Czy jak to się pisze xd) Napisał "TU MACIE WSZYSTKO" LINK ... Boże a nie mógł skopiować ze strony i podać źródła ? Skąd możemy wiedzieć czy to nie reflink albo nie inne za przeproszeniem gónwo.... Więc mógł tylko skopiować dodać podać skąd to i tyle, proste a jak nie potrafi użyć mózgownicy to już nie mój problem. !

Człowieku i po co się srasz ?Gdyby był to reflink to byłby przynajmniej skrócony czy coś. A linka do źródła podał więc po co miałby wszystko kopiować ? Raczej ty użyj mózgu bo zachowujesz się jak gnojek który czepia się o bóg wie co ... Dopiero co wróciłeś i o wszystko się czepiasz ..

Co do wymagań niestety nie spełniam ;/ . Ale od Lipca mam nowego kompa więc będzie chodzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"AMD X8 FX-8350" akurat tego procka będę kupował ^^ a tak ogólnie to sodoma i gomora :/ cały komp do przebudowy ='(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...