Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

xNeverBackDown

Propozycja

Polecane posty

Mam propozycje zmiany kilku rzeczy na servie ktore bardzo denrwuja wielu graczy m.in :

(1)-------- Bugowanie broni za to musi byc ban (30 min)

(2)-------- Od momentu dodania topki buntow i zyczen kazdy zabija ct i wybiera jakies zyczenie glupota topka byla dodana zeby nabijac zyczenia i bunty ale przy okazji a nie robic wszystko zeby zabic ct i wziac zyczenie by dobic punkt w topce , albo zyczenie albo zabojstwo. wiec gdy ktos wybierze to i to banowalbym (30 min)

(3)-------- Dobre byloby to zeby banowac (30min) za prowokowanie wiezniow , poniewaz ct bije strzela za nic wiezniow a gdy wiezien mu odda zazwyczaj ginie 0 sprawiedliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem o 2 sprawach... ale piter patrzy na świat zupełnie przez inne okulary :D.

1. TAK

2. TAK

3. TAK

Jednak jeśli chodzi o 3 propozycje dałbym możliwość zabicia CT ale tylko w " bezruchu ".

Jeśli CT nas prowokuje możemy je bić, ale nie możemy za nim biegac.

Jeśli ktos za nami pobiegnie i nas uderzy zabijamy.

Dodatkowo zacznijmy wreszcie karać za zbijanie hp czyli " żółwiki " jakie stosuje paru strażników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. NIE. - Czepiaj się do twórcy mapy. Ct oczywiście nie może zmieniać położenia broni w gr ...

2. TAK.

3. TAK. - Wiele razy zginąłem w taki sposób, wiec dobra propozycja :)

POZDRO 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. TAK

2. TAK

3. TAK

JESZCZE MOJA TAKA PROPOZYCJA:Na JailBreaku powinna być wyłączona topka,bo ona jest nie potrzebna na tego moda rozumie na inne mody np na pb,dd2 i tak dalej wiec najlepiej to usunąć.

Proszę w mojej propozycji tak się wypowiedzieć:

"Propozycja PeReS": TAK lub NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie napisałeś jasno "bug broni" ale w sensie CT w gr czy TT na zewnątrz ? (Jeżeli chodzi Tobie o TT na zewnątrz to NIE to jest "bug mapy").

2. Na Tak, a jeżeli usunąć już jedno to zdecydowanie top życzeń bo mało osób robi bunty, a to ja kocham :**

3. Tak (to cały czas panowało na serwie, mogłeś banować 5-30 min za prowokacje). :lol:

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. TAK

2. TAK

3. TAK

JESZCZE MOJA TAKA PROPOZYCJA:Na JailBreaku powinna być wyłączona topka,bo ona jest nie potrzebna na tego moda rozumie na inne mody np na pb,dd2 i tak dalej wiec najlepiej to usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. TAK/NIE - CT nie moze bugować , ale TT owszem

2. NIE - Wiem ,że to wkurza , ale po to jest HAJS ,żeby nie można było go wziąść , a przecież jak jest 2 ct i jak tt zabije jednego to drugi moze zabic tt ?

3. TAK - Bany może takie 10 minut czy coś , chyba , że masz swojego ziomka w ct i wiesz , że możesz go tam dziabnąć raz po koleżeńsku :8

Propozycja PERES NIE , bo to nie normalna topka na fragi , tylko topka na bunty i życzenia , tak , że CT jest w tym przypadku na MINUS = nie ma fragowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. To są błędy mapy i nawet jeśli zostanie to zakazane multum osób będzie to robić, a później będą zbędne dochodzenia i skargi. Na naszym JailBreak'u jest tylko kilka takich map, więc nie ma na co narzekać. - Nie

2. Nie wiem w czym masz problem Never, że Cię wyprzedzą? Sam pisałeś, że Ci nie zależy na top15, a innym może zależy i robią wszystko by być na szczycie. To ich strata, że nie mogą udowodnić CT kto jest lepszy w pojedynku, tylko biją ich i biorą 10.000 $. Bez tego również da się utrzymać na górze tabeli. - Nie

3. Krótkie bany ostrzegawcze powinny być na miejscu za takie prowokowanie, spowodowane chęcią zabicia więźnia podczas spodziewanego buntu. - Tak

Co do propozycji PeReS'a: Wiele osób pisało, że chętnie ujrzałoby listę top15 serwera. Piter się o to postarał i mamy. Zawsze ktoś będzie przeciwko nowościom, ale Piter chce urozmaicić serwer, a przecież ten ranking w rozgrywce nikomu nie przeszkadza. - Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie napisałeś jasno "bug broni" ale w sensie CT w gr czy TT na zewnątrz ? (Jeżeli chodzi Tobie o TT na zewnątrz to NIE to jest "bug mapy").

2. Na Tak, a jeżeli usunąć już jedno to zdecydowanie top życzeń bo mało osób robi bunty, a to ja kocham :**

3. Tak (to cały czas panowało na serwie, mogłeś banować 5-30 min za prowokacje). :lol:

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta topka mnie nie rusza juz . chodzi mi o to ze nie ma takiej hmm pasji do gry jak kiedys ze kazdy bral zabawe na zyczeniu i bylo fajnie

a teraz kazdy nabija bunt i zyczenie a to jest smieszne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. TAK/NIE - CT nie moze bugować , ale TT owszem

:facepalm:

Boże człowieku, jeśli TT będzie mogło bugować to będzie bez sensu gra to powinno być tak, że TT i CT nie może zbugować broni bo, jeśli TT będzie mogło bugować to będzie bardzo łatwo zabić CT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Błąd mapy który TT może wykorzystać. Bugowanie jako CT czyli np rozpoczyna się runda i wszystkie bronie są wrzucone specjalnie tak że nie da się podnieść. W tym nic nie będę zmieniał.

2. Myślę że dobra propozycja, jeszcze przemyślę.

3. Za to powinny być kary, nie wiem czemu to napisałeś. Jeśli nie ma info pod /menu postaram się dodać. Wymiar 5min do 1h.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...