Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Creep HD

[UBT] [Creep HD] Ostatnia Szansa :c

Polecane posty

Imię Michał.

Nick: Creep HD

Wiek: 16.

Byłeś już w UnBan Team?: Tak, nawet u was.

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Bardzo dużo ponieważ teraz poprawiłem aktywność na forum i jestem gotowy na to stanowisko.

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Michał, mam 16 lat lubię grać w piłkę nożną i ręczną. W wolnym czasie lubię się spotykać z kolegami / koleżankami, dziewczyną a potem jak wracam do domu to najczęściej wchodze na komputer i wbijam na wasze forum. Moje zainteresowania to - Sport, gry itd. Moje ulubione gatunki muzyki to proste "Rap i Hip Hop". Moi ulubieni wykonawcy to - "KaeN, Demonologia 1 oraz 2 oraz Ganja Mafia". I to chyba na tyle chciałbym powiedzieć że jesteście super :D.

- Wiek +15, - Jest.

- Doświadczenie, - Jest.

- Minimum 100 postów na forum, - Jest.

- Staż w sieci minimum miesiąc, - Jest.

- Brak ostrzeżeń na swoim koncie, - Jest.

- Brak konfliktów z użytkownikami forum. - Jest.

- Wysoka aktywność na forum. - Jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie

-Straciłes tam te rangi nie bez powodu

-Wrociłes jakis czas temu i nagle chcesz moda i ubt ..

Twoje odzywki i kłotnie na Czacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Tak Wymienie powody.

-Wątpię ze masz 16lat ponieważ grałem z toba na BB kiedyś i słychać cb było na max 14lat.

-zbyt dużo to niema Cię na forum.

-Nie przekonało mnie podanie a najbardziej to : kilka słow od siebie . Mógłbyś napisać co chcesz zrobić dla forum i zainteresowania forum. a nie jakieś piłki itp bo i tak nam to nie potrzebne do wiedzy.

+Już nie wyzywasz na sb

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Tak Wymienie powody.

-Wątpię ze masz 16lat ponieważ grałem z toba na BB kiedyś i słychać cb było na max 14lat.

-zbyt dużo to niema Cię na forum.

-Nie przekonało mnie podanie a najbardziej to : kilka słow od siebie . Mógłbyś napisać co chcesz zrobić dla forum i zainteresowania forum. a nie jakieś piłki itp bo i tak nam to nie potrzebne do wiedzy.

+Już nie wyzywasz na sb

Nie.

W "Kilka zdań o sobie" chodzi o to, by nowi gracze mogli go poznać i ocenić czy się nadaje...

Ja jestem na Neutral z przewagą na nie, powody masz u góry, wszystko ładnie rozpisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na TAK. Jak to mówią, każdy zasługuje na drugą szanse. Kto wie może was spotka podobna sytuacja ^^

+przekonywujące podanie

+wymagania spełnione

Nie wiem czemu straciłeś tą range i nie będe wnikał, bo to przeszłość a żyje sie chwilą. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Tak Wymienie powody.

-Wątpię ze masz 16lat ponieważ grałem z toba na BB kiedyś i słychać cb było na max 14lat.

-zbyt dużo to niema Cię na forum.

-Nie przekonało mnie podanie a najbardziej to : kilka słow od siebie . Mógłbyś napisać co chcesz zrobić dla forum i zainteresowania forum. a nie jakieś piłki itp bo i tak nam to nie potrzebne do wiedzy.

+Już nie wyzywasz na sb

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Tak Wymienie powody.

-Wątpię ze masz 16lat ponieważ grałem z toba na BB kiedyś i słychać cb było na max 14lat.

-zbyt dużo to niema Cię na forum.

-Nie przekonało mnie podanie a najbardziej to : kilka słow od siebie . Mógłbyś napisać co chcesz zrobić dla forum i zainteresowania forum. a nie jakieś piłki itp bo i tak nam to nie potrzebne do wiedzy.

+Już nie wyzywasz na sb

Nie.

dokładnie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...