Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Forumowy Oprawca

Jak stworzyć łatwy avatar z vectora

Polecane posty

Dzisiaj pokaże Wam, jak łatwo zrobić w Photoshopie avatar,który będzie ładny i łatwo go zrobić własnymi siłami. Więc zaczynajmy.

1. Jeżeli Szukamy obrazka, który chcemy mieć w avatareczku. Ja sobie pomyślałem, że będę mieć obrazek z kibicami. Jeżeli chcecie szukać dobrych obrazków to musicie ogarnąć minimalnie angielski. Frazy angielskie w google to kopalnia przeróżnych rzeczy. Więc wpisuję frazę w google "Vector fans football" jak chcemy mieć graficznych kibiców, a jak prawdziwych to możemy wpisać "football fans ultras". Dla siebie znalazłem takie coś:

1_59481.png

2. Z vectorem jest o tyle łatwo, że można sobie z nim łatwo poradzić,bo wystarczy sam napis w wielu przypadkach.

2_f441f.png

3. Do vectora w tło daliśmy sobie paseczki, które pasują. Wszystko zależy od inwencji twórczej, pisze ten poradnik w nocy,więc troszkę zrozumienia potrzebuję.

3_63e4e.png

4. Na końcu ustawiamy odpowiednie rozmiary i nasza avatarek jest gotowy. Mam nadzieję, że dla tych co mają programy graficzne będzie to chociaż w minimalnym stopniu przydatne.

jkl.png

Poradnik stworzony specjalnie dla CS-STARASZKOLA.PL. Rozpowszechniania niego jest zabronione, a każda taka próba będzie kończyła się wystawieniem rachunku dla osoby, która użyła własność intelektualną nienależącą do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...