Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Break.

BF4 [80 odznak] [zadania]

Polecane posty

Twoje imię:Szymon

Twój wiek:22

Aktualny mod :BF4 by Daany najnowsza wersja 1.6.7a

Ilość slotów :20+1

Link do GT: http://www.gametracker.com/server_info/31.186.81.18:27100/

IP serwera:31.186.81.18:27100

Lokalizacja serwera :Warszawa

Hosting :Gameserv

Kontakt z Opiekunem Serwera: 37653192

Jak długo posiadasz serwer: Miesiąc . Serwer ma około 3 miesięcy lecz miał liczne ataki ruskich hackerów i nie był odpowiednio zabezpiecozny . Lecz teraz wszystko postawiłem na nowo , reklama itp , serwer tak naprawdę stoi tydzień . Dlatego taki rank , ale idzie w dobra stronę .

Dlaczego chcesz dołączyć : Bo to cs-staraszkola.pl

Gdzie się dowiedziałeś o naszej sieci :Przypadkiem kiedyś wszedłem i tak zostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz dołączyć : Bo to cs-staraszkola.pl

To mnie nie przekonuję ...

-Hosting

Zmienisz Hosting i poprawisz wypowiedź Dlaczego chcesz dołączyć to będę na Tak.W chwili obecnej jestem na Nie

Nie wspomnę nic graczach, ponieważ jeśli masz tydzień serwer to nie spodziewajmy się pełnego serwera.Jeśli masz reklamę to szybko się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer już tutaj był , tylko jak mówiłem ruskie atakowali za czasów picka i domla starych właścicieli serwera . Wcześniej stał ale były prowadzone prace teraz już dopięte na ostatni guzik i można grać i grać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem neutralna..

- Hosting.

- Gracze.

- W kulki sobie ostatnio leciałeś.

- Podanie.

+ Wiek.

+ Mod.

Tak jak kolega up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer już tutaj był , tylko jak mówiłem ruskie atakowali za czasów picka i domla starych właścicieli serwera . Wcześniej stał ale były prowadzone prace teraz już dopięte na ostatni guzik i można grać i grać .

Nie dość,że miałes starego hldsa to brak łatek,każdy exploit można było używać, stąd te podmiany plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

Serwer to jeden wielki syf .

W jakim sensie ? Cały serwer został przeinstalowany , wszystko z niego zostało wykasowane .

Wgrany nowy hlds , fixy itp...

Właściciel Cssetti.pl sprawdzał serwer pod względem zabezpieczeń sam nawet mi kilka wgrał i wszystko śmiga jak w najlepszym porządku . Za czasów domla owszem serwer był bo był ale teraz ja jestem właścicielem i to mój serwer poświęciłem troszkę czasu i serwer jest ustawiony idealnie , jak dla mnie .

Nie wbiłeś nie pograłeś , a oceniasz.

Black wiem o tym . Ale teraz już nie da rady podmienić plików itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściciel Cssetti.pl sprawdzał serwer pod względem zabezpieczeń sam nawet mi kilka wgrał 

To musisz teraz zrobić tak http://w122.wrzuta.pl/audio/78zjQzsWp2D/taki..._wlasniejestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie ? Cały serwer został przeinstalowany , wszystko z niego zostało wykasowane .

Wgrany nowy hlds , fixy itp...

Właściciel Cssetti.pl sprawdzał serwer pod względem zabezpieczeń sam nawet mi kilka wgrał i wszystko śmiga jak w najlepszym porządku . Za czasów domla owszem serwer był bo był ale teraz ja jestem właścicielem i to mój serwer poświęciłem troszkę czasu i serwer jest ustawiony idealnie , jak dla mnie .

Nie wbiłeś nie pograłeś , a oceniasz.

Black wiem o tym . Ale teraz już nie da rady podmienić plików itp...

haha :trol:

Przejdź na nowego hldsa a nie wgrywasz "zabezpieczenia" od gokajko,to dodaje twoim graczom trackerul.dll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...