Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

19Majsteer

Skarga na J@ !!

Polecane posty

Witam serdecznie jako Moderator naszej sieci :) Chciałbym złożyć skargę naszego Junior Admin . Nasz kolega bez pytanie zmienił mój nick na #Jabalbal?? Jakim prawem on może zmieniać nick bez pozwolenia ?? . Proszę , żeby ukarano porobionego lub zabieraniu mu rangi J@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze swoje 5 groszy..

Ja wnoszę o zdegradowanie tej osoby z J@.

Nie dość, że robi sobie samowolkę z forum, to poza nim - prowokuję i wyzywa osoby na TS3, świadków jest sporo, Blacku sam przy tym byłeś.

Jak widać nie wyciągnąłeś konsekwencji.

Skarga słuszna i na miejscu.

PS:

Ja rozumiem kilka razy, bo to nowe stanowisko, itp.

Ale nie rozumiem żeby robić to ciągle i co chwila "wywyższać" się jakim to jestem "J@"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna, bez zgody Mentosa nie miał prawa zmienić jemu nick'u.Porobiony przesadzasz.Moim zdaniem j@ powinien zostać zdegradowany.Jak Danger powiedział że prowokuje graczy itp ...To tym bardziej jestem za degradacją.J@ powinien być przykładem dobrej kultury a nie takiego zachowania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby tak było z tym porobionym, to nie wiem, na jaki ciul się Danger wcinasz, skoro nie jesteś za grosz lepszy. Sam prowokujesz, wyzywasz, zlewasz obowiązki i nie wiem, kogo chcesz wielkiego z siebie zrobić. Też powinieneś polecieć nie powiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi razy na TS Ty nas wszystkich prowokowałeś. Może i porobiony też jest zaczepny, ale on już taki jest i on to robi w żartach. Ciebie prosiliśmy niejednokrotnie, abyś się ogarnął, to miałeś wylane i dalej dolewałeś oliwy do ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

enZZi.^, Hahaha, to nie ja wchodzę na publiczny i zaczynam kogoś prowokować, nie pozwolę sobie na to, żeby mnie wyzywał/ czy kogoś innego, więc odpowiadam mu tym samym, nie rozumiem, jeżeli komuś nie pasuję nie tej sieci to niech po prostu ja opuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Danger., enZZi.^, Spokój bo polecą warny.To nie miejsce na kłótnie czy spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna. Nie można zmieniać nicków użytkowników forum bez ich zgody !

Zasługuje na degradacje lub pouczenie i następnym razem zabrać mu tą rangę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dostał za dużo władzy w pupie i nadużywa jej :/ Niech Black to ogarnie i zabierze mu tą rangę bo on już robi wszystko . Zmienia nicki bez prawa , robi kłótnie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt z nas nie jest święty

Ale Porobiony troche przesadziles z tymi wyzwiskami z Dangerem bo sam bylem swiadkiem

Skarga jak najbardziej sluszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...