Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PanCzFanY

Spróbuję !

Polecane posty

Imię: Adrian

Wiek: 14

Program którego używam: Adobe Photoshop CS 6 !

Staż: 2 tygodnie ;/ z przerwami bo dałem sobie spokój iż stwierdziłem jak miałem 13 lat że jestem beznadziejny :D ale jakoś się pozbierałem ;/

Pokaz umiejętności:

1.

82085106464992199769.png

2.

62030156183607186306.jpg

3.

70275392094215295444.jpg

4.

22547358530104631799.jpg

5.

97377417927704231414.png

Dlaczego Ty?: Ponieważ macie mało grafików ;/ a Gotuś chyba wszystkich nie ogarnie.

Czas który możesz poświęcić Użytkownikom Forum na Projekty Graficzne: Kilka godzin :/ nie cały dzień lecz będę potrzebował pomocy bo jeszcze nie za bardzo potrafię dobrać kolor do Sygny i bardziej sugeruję się opiniami innych to samo jeśli chodzi o wtopienie renderu ;/ będę musiał zasięgnąć trochę nauki od Gotusia D: :D

# Proszę o wolne rozpatrzenie podania ! D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 praca najlepsza, nie ma grafików na forum i przyda się jakiś, mam nadzieję, że to nie tylko dla kolorku, - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie.Tak wiem nie ma grafików itd ...Ale jak już ma być grafik to taki który zna się na rzeczy i robi już prace na poziomie (Nie piszę tego na celu by Cię urazić czy krytykować itp ...Lecz wyrażam swoją opinie na temat tego że jak grafik ma być na starejszkole to lepiej jakiś co zna się na rzeczy i robi ładne prace) Pracę twoje wcale nie zadowalają.Podszkol się jeszcze kolejne 2 tygodnie a pracę na pewno znajdą swój efekt :) .Za te mniej więcej 2 tygodnie złóż podanie a jak w pracach będzie efekt czasu i wkładu to będę na Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo Twojego ostatniego zachowania dam Ci głos pozytywny. Dlaczego? Otóż brak nam grafików, a mimo Twojego małego stażu dość dobrze Ci idzie. Może jednak coś z Ciebie będzie.

1 sygnatura mnie nie zadowala, ale druga już mi się spodobała. Co prawda napis wzięty pewnie z cooltext, ale kombinujesz i to jest to.

W końcu grafik jest również po to, by się uczyć, tak więc czyń, co do Ciebie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prace nie są na tyle dobre żebyś został forumowym Grafikiem.

Lecz damy ci szansę i zobaczymy jak sobie z tym poradzisz.

Podjąłem taką decyzje dlatego iż sporo osób na tak.

Przyjęty.

/Close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...