Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KiLLeR

Skarga na POROBIONY`BMH

Polecane posty

Nick: FunnyPuma ^^

Nick Gracza: POROBIONY`BMH

Opis Sytuacji: Nasz Moderator grozi naszym użytkownikom na SB. Także za dużo sobie pozwala. Zamknął podanie o UBT. A także zamknął propozycję jednego z użytkowników na JB. Moderator nie prawa takich rzeczy robić ! Więc czemu on takie cos robi i ma moda !?

Ewentualne dowody: http://scr.hu/2q1n/483xk , http://scr.hu/2q1n/5pvf0 , http://scr.hu/0gt0/un15z

O co prosisz: O degradację ! Nie dość, że nie wykonuje funkcji moda to się wywyższa tak jak by był H@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna skarga, moderator ma prawo zamykać tematy w których dany użytkownik po prostu nie spełnia wymagań i brane jest to pod uwagę jako SPAM, dodatkowo ma prawo zamykać tematy w których dana propozycja jest po prostu śmieszna, albo nie potrzebna na serwer, a po 3 to nie były grożby a raczej pouczenia żeby na przyszłość nie robił tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh kolejna twoja bezsensowna skarga na mnie ...

Chyba na prawdę jeszcze nie dorosłeś i żal ci ciśnie pupe...

Co do 1 ss zamknąłem temat bo większość graczy było na nie, więc uprościłem tylko życie Blackowi... ( i co w tym złego ? ).

Co do 2 ss człowiek sobie z nas zakpił, miał 1 post składając podanie na UBT, i tego samego dnia dołączył na forum. Więc po co to miało być otwarte ? żeby robił się spam ?

Co do 3 ss Jak widzisz dokładnie że uprzedzam gracza, a nie jak ty to powiedziałeś "grożę", mam moderatora więc pilnuję porządku także na SB. Tu od razu zaprzeczam twojej wypowiedzi,że rzekomo nic nie robię...

O co prosisz: O degradację ! Nie dość, że nie wykonuje funkcji moda to się wywyższa tak jak by był H@.

Ciekawe jest to co mówisz...

v6lvsp.jpg

Statystyki mówią same za siebie, mimo krótkiego stażu wbiłem się w statystykach, i tak naprawdę jestem najaktywniejszym Moderatorem...

Więc przestań już pisać na mnie skargi, bo to już się robi nudne i chyba na siłę chcesz się mnie pozbyć, łamiąc tym samym regulamin...

Następnym razem przemyśl dokładnie czy warto pisać tak bezsensowne skargi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Danger., Black sam mówił, że Moderator nie ma prawa zamykać i odrzucać podań !! I nie ma prawa także zamykać i odrzucać propozycji dot. serwa (chyba, że serw jest jego). I tak to były groźby. Skarga słuszna. A ty Danger., już nie broń kolegi bo na prawdę to nic nie da.

@EDIT

POROBIONY skarga jak najbardziej jest słuszna. Nie musisz się już się nie bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co miałem do powiedzenia napisałem na górze, opisałem ci dosłownie wszystko...

Ale jeżeli nie zrozumiałeś czegoś to mogę ci to dokładniej rozpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FunnyPuma ^^, zaczynasz się robić żałosny haha... Co tam takiego jest napisane ? :o Czy komuś ubliżam ? czy używam wulgaryzmów ?

Robisz z siebie pośmiewisko kolego drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POROBIONY`BMH, Moderator musi umieć zachować kulturę osobistą, ortografię, interpunkcję itp. A ty nawet kultury osobistej nie umiesz zachować :oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FunnyPuma ^^, Nie będę drętwy bo mam moderatora... Mogę coś żartobliwego powiedzieć... Kulturę zachowałem, bo ani nie użyłem wulgaryzmu, ani nie ubliżyłem nikomu, więc zastanów się :)

I nie spamuj zostawmy to już ocenie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo dopisze się do Skargi . Pan moderatorek od ostatnich kilku dni zrobił się dość narwany i nwm co udaje że nwm jest H@ ?? To ja ciebie gościu oświecę nie jesteś H@ tylko moderatorem który swoje sprawa za bardzo nadużywa .

Widzę że nie czytasz innych postów itp . Gdzie Black wypowiedział się Żadne podkreślam Żaden Moderator nie ma prawa zamknąć podania bo mu się tak poda . Masz prawo wypowiedzieć się na ten temat typu tak i powody bądz nie i powody . A nie

NIE i zamykam temat

I Teraz się jeszcze raz oświecę gościu . Jesteś tutaj nie długo . Doszedłem w lutym . Dostałeś Moderatora to ciesz się . Ale nie nadużywaj praw bo czym prędzej stracisz go . I ja się o to postaram . Będę śledził każdy twój post , każdą wypowiedz aż powinie ci się noga i wtedy wszystkie dowodziki pójdą do Black'a i wtedy będziesz się tłumaczył . FunnyPuma dał początkowe dowody . Ja mam lepsze które obciążają się jeszcze bardziej ale będę je trzymał tak długo aż nadejdzie ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KsMiLoF, widzę, że coś ci się pomieszało.

Skoro mówisz że uważam się za H@ podaj tego przykład a nie tylko rzucasz słowa na wiatr.

Skoro masz jakiekolwiek dowody, dlaczego ich teraz nie dasz ? ( śmieszne )

Myślę że twoja wypowiedź jest taka właśnie, bo kolega dostał 2 warny ode mnie... ( to chyba jakaś zemsta ).

Jeżeli właśnie dlatego uważasz że mam się za H@, to przemyśl to.

Wykonywałem pracę Moderatora wręczając ci te warniki, bo moderator jest od pilnowania porządku jak i regulaminu.

http://cs-staraszkola.pl/warnings.php?mode=detail&userid=2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego kolegi ? co ja mam w dupci to że ktoś dostał 2 warmy . Jesteś tutaj od nie dawna a dąsasz sie tylko do wszystkich po kolei żeby każdy twoje brudy tutaj wyrzucił to byś miał pozamiatane . udajesz takiego świętoszka .. nie bede dawał teraz dowodów nadejdzie pora to dam je tylko jednej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screen 1: Wyręczył tylko H@, bo za pewne były same NIE

Screen 2: To samo, co wyżej.

Screen 3: Złamałeś regulamin, dostałeś warna. On cię tylko ostrzegł przed drugim warnem. To nie jest groźba -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Groźba ??? WTF ? ostrzegł go tylko i ma takie prawo... a o ile się nie mylę to moderator może zamykać tematy w ,których większość graczy jest na NIE. Moim zdaniem nic złego nie zrobił i skarga nie słuszna. BMH wypełnia swoje obowiązki i świetnie nadaje się na to miejsce ! skarga śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aCe, Moderator nie ma prawa przyjmować ani odrzucać podań. Nawet jeśli są same NIE ! A także nie ma prawa opiekować się cudzymi serwerami. Więc skarga jak najbardziej słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Funny a nie pomyślałeś ,że on tylko wyręczył H@ ? może się wcześniej z nim skonsultował o tym podaniu na pw/steam/gg/fb itp ?? Braknie Ci argumentów i się powtarzasz już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aCe, Od wyręczania H@ jest J@ !! (którego nie ma). A nie Moderator. Nie spamić już! Teraz czekam na wypowiedź kogoś z H@.

@EDIT

aCe mam argumenty i skarga jest najbardziej słuszna. Napisałem, żebyście się nie wypowiadali bo za duży spam się zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Funny tak,tak...teraz się wykręcaj. Co ? zabraniasz się wypowiadać innym ( niby czekasz na H@) bo nie masz już argumentów bo skarga nie słuszna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porobiony według cb "Wkur*******" to przekleństwo?! Jesteś śmieszny i tylko to ci powiem pewnie jesteś pierwszy raz moderatorem i takie są skutki.

PoZdRo Creep HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porobiony według cb "Wkur*******" to przekleństwo?!

G. Używanie wulgaryzmów i przeklinanie (włącznie z gwiazdkowaniem i kropkowaniem). - Punkt w regulaminie forum.

Jesteś śmieszny i tylko to ci powiem pewnie jesteś pierwszy raz moderatorem i takie są skutki.

Więc twoim zdaniem źle robię pilnując porządku na forum ?

To nie ja jestem właśnie śmieszny...

Straciłeś rangi i zacząłeś się dąsać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skarga słuszna nie wiem czemu on ma moderatora jak on nawet wymagań nie spełniał .

Edit by POROBIONY`BMH : Nie wniosłeś nic do tematu. Nie podałeś żadnego argumentu. To decyzja H@ o moim podaniu na Moda więc nie twoja w tym głowa. +1 warn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IPRZEMOI

Co?, ból dupy masz, że go Piotrek przyjął za 1razem a ciebie za 10 nie? Hahaha

Daj mi powód skargi na, który nie znajdę uzasadnienia to się z tobą zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FunnyPuma to jest śmieszna skarga może poczytaj od czego jest moderator forum.

Moderator:

- Przenosi, kasuje, blokuje i odblokowuje tematy

- Wstawia użytkownikom pochwały i ostrzeżenia

- W wyjątkowych okolicznościach może wstawić użytkownikowi ostrzeżenie nawet jeśli dana sytuacja nie została poparta regulaminem, a zdaniem moderatora użytkownik działa na szkodę innych osób lub forum

- W porozumieniu z administratorami powołuje/odwołuje moderatorów juniorów

- Ma dostęp do ukrytej kategorii Zarządzanie forum

- Może ustanowić obowiązujące tylko w danym dziale zarządzenia bądź podregulaminy

- W porozumieniu z innym moderatorem zezwalać na działania (np. zakładanie tematów,zamykanie tematów) w dziale, w którym sam nie moderuje

- Przyjmuje wiadomością prywatną skargi i pochwały dotyczące moderatorów juniorów

- Może w każdej chwili bez konsekwencji zrezygnować z pełnionej funkcji

Jeszcze jedna rzecz zanim znowu napiszesz skarge zastanów sie dobrze czy wogle jest taka potrzeba.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg... Rozumiem, że koledzy muszą się nawzajem bronić, ale uwierzcie mi. To nic nie da... Wg mnie i, nie których kolegów o góry skarga słuszna. Lecz ostateczne zdanie ma H@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...