Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MsGanG

Skarga -.- Mr.King

Polecane posty

Mój Nick w grze: Don`t stop Believin`

Nick Admina/Gracza: -.- , Mr.King

IP oskarżonej osoby:

Steam ID oskarżonej osoby: Mr.King STEAM_2:0:213415351 -.- nie ma wtedy ja to pisze

Data,godzina, mapa zdarzenia: 15.03.2014 ok. 16:30

Opis Sytuacji: Mr.King robi vote lub zmienia mape co 5 min , a -.- spamuje "dźwiekami dla admina" i to bardzo denerwuje.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

O co prosisz:

O to zeby tak sie nie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do kinga to nw ale -.- spami dzwiękami to all widzą

Taki wiesz Co Zgadzam się z TB chyba pierwszy raz :C mapa jest zmieniana Tylko wtedy gdy ma powody. Są spamy Dźwiękami Admina, ale na Y@@ częstsze Wśród większości Adminów

//Edit

Ps: Ja mówiąc o Spamach w częsci mam na Myśli "Bindy" reszta Do nich nie należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-,- nie powinien tego robić bo to graczy rozprasza i denerwuje.Co do Mr.King powiem tak : Po co zmieniasz tak często mapy ?Rozumiem robisz jeden raz vote i ludzie wybiorą mapę to zmienisz.Ale po co znowu po kilku minutach ?Ludzie wybrali tą mapę co oznacza że im się podoba to nie rozumiem po co po kilku minutach robisz kolejne vote ...Od wymierzenia kar to ja nie jestem ale -,- dać ostrzeżenie jakieś a Kingowi zwrócić uwagę czy coś.Bo na Kinga skarg jest dużo.Bądź przygotowany że kiedyś przyjdzie taki dzień że w końcu Cię wyrzucą z rangi Admin PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do spamu dźwiękami to nie pierwszy raz wczoraj też były o ile pamięć mnie nie myli na assault. A co do vote często jest tak że nie da rady dograć mapy do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...