Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

19Majsteer

[Wywiad] Tahiti :D

Polecane posty

Witam jako Redaktor tej sieci i mam do pokazana wywiad z naszym kolegą Tahiti . Kolorem błękitny będzie oznaczony Redaktor , a zielonym Tahiti

;) . Zapraszam miłego czytania ;)

R: Witam Tahiti.Mógłbym przeprowadzić z tobą wywiad

;)

T: Jasne.

R: To świetnie , wiec od razu zaczynam . Na początku napisz nam osobie .

T: Nazywam się Krystian, mam 15 lat. Uczęszczam do gimnazjum publicznego, konkretnie do 2 klasy. Interesuję się sportem i grami komputerowymi. Konkretnie piłką nożną oraz koszykówką, z gier to oczywiście CS :D

R: Piłka nożna :o .Czy chodzi do jakiegoś klub i masz jakieś marzenie być w klubie sportowym ??

T: Oczywiście, rozwijam swoją pasję w klubie mojego miasta ŁKS Ostrów Mazowiecka. Co do marzenia to bardzo chciałbym być w jakimś większym klubie :D.

R: Czy mógłbyś nam powiedzieć do jakiego klubu większego chciałeś pójść i dlaczego ??

T: Chciałbym pujść do klubu LEGI ponieważ bardzo mi się podoba ich sposób życia i gry. Podobają mi się ich style gry i myślę że bym dorównał (oczywiście nie chwaląc się ) :D

R: To dobrze chcesz rozwijać twój talent w dobrym klubie ;) . Dlaczego wybrałeś naszą sieć , a nie inną ??

T: Hmmm, wybrałem ją przez przypadek. Kiedy upadła moja wcześniejsza serwerownia postanowiłem pograć sobie na Pb, no i znalazłem waszą. Pograłem z tydzień na PB, założyłem konto i jestem do teraz. Potem zaczołem grać na BB po czym złożyłem podanie i się dostałem na admina. A teraz jestem moderatorem i bardzo się z tego powodu cieszę i myślę że zostanę tu naprawdę długo .

R: Ciekawego historyjka . Jak zaczęła się twoja historia Counter Strike 1.6 ?

T: O, bardzo ciekawe pytanie. A więc bardzo dawno temu , z 6 lat temu przyjechałem do brata i on grał w cs. Dał mi zagrać ale mi nie szło, każdy mnie zabijał. Po paru przegranych mapach postanowiłem również ściągnąć cs na kompa i od tamtego czasu gram. Czasami robię sobie małe przerwy. Najdłuższa miała 6 miesięcy.

R: Okej ostanie pytanie , a potem krótkie pytanka :D . Czy chciałbyś napisać podanie na ub team i gamer , bo właśnie jest otwarta rekrutacja ??

T: Hmmm, nie mam doświadczenia w Ub Team , ale gdyby chciał mi pomóc/wytłumaczyć o co tam chodzi i jak bym to ogarnął to bym chciał. A w tym momencie chciałbym zostać redaktorem.

R: Dobrze ;) . Jesteś gotowy na krótkie pytania ??

T: Oczywiście :D

R: To dobrze . Fc Barcelona czy Real Madryt ?

T: Real ^^

R: Komputer czy Laptop ??

T: Laptop

R: Kakałko czy Kawa

T: Kakałko :D

R:Fifa 14 czy PeS 13 ?

T: Fifa 14 :D

R: Ostanie pytanie ;) . Artur Boruc czy Wojciech Szcześcny

T: Szczęsny ;)

R: Chciałbyś kogoś pozdrowić ?

T: Oczywiście, chciałbym pozdrowić cały sieć cs-staraszkoła !!

R: Również dziękuje. Do zobaczenia :D

Wywiad wykonany przez Master w dniu 23 stycznia 2014 roku

;)by Master

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Dosyc fajny wywiad. Chyba twoj najlepszy ;) tak 3maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Bez Powodu

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...