Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

L-ee-

Podanie L[ee]

Polecane posty

1. Nick w grze:L[ee]

2. Wiek:15lat

3. Platforma (Nonsteam/Steam):Nonsteam

4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): 7/10 ponieważ byłem już dwa razy adminem na różnych serwach.

5. Kontakt GG, Steam:47352086

6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy):Reklamy

7Dlaczego chcę zostać adminem?: Adminem chcę zostać ponieważ na serwie z adminów to widze xWID, ale tylko w godzinach 21-23:30, i tak z rana wbija. Na serwerze dzieje się tyle zła przez ten czas, ale ja mogę temu zapobiec. Ale z góry mówiąc nie da się po prostu grać rash i wh, i ludzie czyści wychodzą bo nie ma kto ogarnąć.

8 Kilka słów o sobie:

Na samym wstępie chciałbym podziękować, za poświęcenie swego cennego czasu na przeczytanie mego podania.

Jestem Krzysztof i mam 15 lat. Na co dzień uczęszczam do 3 klasy gimnazjum imienia Aleksandra Fredry.

Mieszkam od urodzenia w miejscowości Nozdrzec, która jest taką dużą wsią w Polsce. Leży ona w województwie podkarpackim.

Na co dzień jestem chłopcem takim jak inni. uwielbiam sport, muzykę, lubię czasem coś narysować.

Co do mojej rodziny - Mam młodszego brata, oraz aż trzy starsze siostry. Dwie z nich są pełnoletnie i wyszły już za mąż, natomiast ta trzecia to taka ,,hot 17"

Brat jest 2 lata ode mnie młodszy, czyli dopiero wkroczył w etap ,,gimbazyjny"

Pozdrawiam cześć :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na TAk

Podanie++ (dużo się dowidziałem)

wiek+

aktywność +

amx +/- mam wątpliwości co do 10/10

Skala znajomości AMXX:

1 - nie wiesz co to amxx

2 - wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi

3 - orientujesz się w amxmodmenu

4 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu

5 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend

6 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary

7 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz małe doświadczenie w edycji pluginów

8 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów

9 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać proste pluginy

10 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać skomplikowane pluginy(amxx nie ma dla cb tajemnic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

jestem na tak

+wiek

+podanie

+widać,że jest ogarnięty

Venom o co Ci chodzi z amx? jest wystarczające..

+amx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak

+wiek

+podanie

+widać,że jest ogarnięty

Venom o co Ci chodzi z amx? jest wystarczające..

+amx

chodzi mu o to,że dał weszcznij 10/10 amx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak jeśli się moje słówko liczy gram na tym serwie i widzę go .A co do wieku to trochę młody dałbym mu admina na próbę to tyle z mojej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Podanie zostało zaakceptowane

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...