Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gr33n

Skrga na Emso

Polecane posty

Mój Nick w grze: Mila ;*

Nick Admina/Gracza:Emso

IP oskarżonej osoby:niemam :(

Steam ID oskarżonej osoby:niemam ;(

Data,godzina, mapa zdarzenia:westwood_big

Opis Sytuacji:Gramy na wesstwod_big i bylo juz 47 i teplam sie i uzylam otlumki a tu zaraz ban za rash bo mu gracz napisal zeby mnie zbanowal. Po drugie banuje za pingi a przecierz jest ustawione ze samo wywala prosze ogarnijcie go bo on nie ogarni admina. Azyl gracz który czaly czas gra na wh i rashuje zabija hosty robi rk to jego kolega chyba bo ludzie do emso pisza zeby go sprawdzil zbanowal za rk zabijanie hostow i rash to jak do sciany wgl. nie reaguje co do niego piszemy. I jescze siedzial gracze bloodymen a zaraz wchodzi na serwer gracz z nikiem BloodyMen i bloodymen mial 1 to on go caly czas wywalal z serwera zamiast tego bez 1 mowie mu ze ten z 1 jest prawdziwy t on napisal ze wie ale go dalej wywalal zamiast zbabowac tamtego.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:niemma

O co prosisz:o ogarniecie admina !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opis Sytuacji:Gramy na wesstwod_big i bylo juz 47 i teplam sie i uzylam otlumki a tu zaraz ban za rash bo mu gracz napisal zeby mnie zbanowal. Po drugie banuje za pingi a przecierz jest ustawione ze samo wywala prosze ogarnijcie go bo on nie ogarni admina. Azyl gracz który czaly czas gra na wh i rashuje zabija hosty robi rk to jego kolega chyba bo ludzie do emso pisza zeby go sprawdzil zbanowal za rk zabijanie hostow i rash to jak do sciany wgl. nie reaguje co do niego piszemy. I jescze siedzial gracze bloodymen a zaraz wchodzi na serwer gracz z nikiem BloodyMen i bloodymen mial 1 to on go caly czas wywalal z serwera zamiast tego bez 1 mowie mu ze ten z 1 jest prawdziwy t on napisal ze wie ale go dalej wywalal zamiast zbabowac tamtego.

wiec zaczynamy.

-tak w następnej rundzie a poprzedniej?.

-ale jak zauważyłem to często za to nie wywala, wiec ja to robie

-nie jestem wszystkiego w stajen zauważyć bo mogę grać i czasem jak ktoś napisze na U@ to się nie zauważy

-a za co dostał kicka lub bana? za wyzywanie. i tamten dostał bana za podszywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do banowania pingow to dobrze,że banuje bo automat nie banuje niestabilnych pingo jak skacze to nie zbanuje sam automat.:) co to kika i banow na 5 min yo nie sa rozpatrywane bo to sa ostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: brak dowodów.

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...