Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Anonymous

whoisrandybogoty?

Polecane posty

Dobra, im więcej prac robisz tum bardziej mi się one podobają lecz wyróżniają się od prac innych, masz dobry styl ;) 10/10. Masz Max'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że robisz to, co lubisz. Prace są wykonywane z sercem i pasją. Dobrze również, że jesteś przygotowana na krytykę, co w dzisiejszych czasach ludzie odbierają bardzo źle. :) W pierwszym poście najbardziej mi sie podobał ten Avek/Sygna dla BlackDead. Ładnie połączone, również kolorystycznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że robisz to, co lubisz. Prace są wykonywane z sercem i pasją. Dobrze również, że jesteś przygotowana na krytykę, co w dzisiejszych czasach ludzie odbierają bardzo źle. :) W pierwszym poście najbardziej mi sie podobał ten Avek/Sygna dla BlackDead. Ładnie połączone, również kolorystycznie. :)

Nareszcie,ktoś ocenił tą galerię kreatywnie ; ) Pierwsza praca,którą dodałam w tej galerii jest taka słaba,że szkoda Mi klawiatury,ale fajnie ze ktoś jeszcze coś o niej napisał ;d

Dzięki źą! ;d

[ Dodano: 2014-08-24, 09:29 ]

roboanutag_zps4c460169.png

frenzyBW_zps2fa31114.png

frenzyTAG_zps5e8f5b17.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trusia twoje prace graficzne są coraz lepsze . Widać , że masz doświadczenie w graficie . A twoje ostanie prace graficzne są bardzo ładnie i na pewno te prace są wykonywane z sercem ;) Zrobisz mi sygnaturę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na graficie ale ocenię jak mogę!. Więc tak. Podoba mi się ten styl. Podoba mi się że robisz w stylu który lubisz a nie taki który robią inni użytkownicy. Widać że wkładasz w to wiele serca. W pracy podoba mi się światło za postacią oraz głębia oraz taki mroczny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba styl , może sie nie znam na nim ;d , jak dla mnie jest za ciemno ale te światło jest nawet nawet ;)

nie znasz sie na stylu,bo polaczkyy widza tylko c4d ;___; a za swiatlo sluzy wam soft brush ;f

kazdy ma swoje zdanie,ale niektore sa zbyt "smieszne",by je pominac ;f

/trusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...