Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ProDziki Majkel

only bf2+dd2 szuka sieci :D

Polecane posty

Twój nick w grze: ProDziki Majkel

Twój wiek: 20

Aktualny mod: BF2+DD2

Ilość slotów:20

IP serwera: 91.237.52.189:27023

Lokalizacja serwera: PL- Warszawa 

Hosting: winterhost.pl

Kontakt z Opiekunem Serwera: nie ma opiekuna :d

Jak długo posiadasz serwer: od 2lat

Dlaczego chcesz dołączyć do nas?: Ponieważ ta sieć jest ogarnięta , Administracja jest spoko.:D

Link do Gt: 91.237.52.189:27023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem na neutral.

 

- Pusty jest. 

+ Nowy mod.. 

- Gt 

- Słaby ten hosting jest. 

+wiek.

+Staż serwera

+Ogarnięta paczka.

- Gt :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, myślę, że można dać szansę. Wiek jest, lokalizacja nie najgorsza - paczka ok. Prosiłbym tylko o wstawienie linku z GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez Break.
      1. ZASADY OGÓLNE
       
      a) Serwer dostępny zarówno dla Graczy Steam jak i Non Steam.
      b) Oficjalną stroną – forum serwera jest www.cs-staraszkola.pl
      c) Jest 48h (2 dni) na odwołanie od bana. Po tym terminie odwołania będą uwzględniane za zgodą H@ tylko ze względu na szczególne okoliczności.
      d) Na serwerze gramy dynamicznie i wykonujemy cele mapy. Notoryczne kampienie na respie będzie karane wg taryfikatora. Terroryści mają obowiązek opuścić resp TT do 1:30!
      e) Zakaz spamowania na „y”, „u”, oraz na admin-czacie „u@”
      g) Zabrania się wykorzystywania bugów i tekstur map.
      h) Wszystkie cheaty, skrypty są surowo zabronione.
      i) Zakaz utrudniania gry innym Graczom.
      j) Zakaz używania modeli które ułatwiają widoczność graczy ze zmniejszoną widocznością (modele o jaskrawych jednolitych kolorach MODELE ESL również sa zakazane)
      k) Upodabnianie się do innych graczy, adminów (np. BlackDead , -=Rush3r=- itp.) jest nie dozwolone..
      l) Nicki rasistowskie, zbrodniarzy wojennych, sławnych osób, obrażające czyjąś kulturę lub wyznanie, religijne (np. Jezus, Bóg itp.), zawierające przekleństwa są zakazane.
       
      2. Konfiguracja gry
       
      a) Nie wolno mieć ustawionych 16 bitów, gramy tylko i wyłącznie na 32 bitach (Spadków FPS i tak nie zanotujecie).
      b) Dozwolony interp wynosi od 0.01 do 0.05. Jeśli masz inne wartości, to należy zmienić za pomocą komendy. (np. ex_interp 0.01)
      c) Jeśli masz modele postaci, które stanowczo ułatwiają grę (np. niebieski model CT a czerwony TT. Nie dotyczy się high fps models.), są one traktowane jako oszustwo.
      d) Jeśli pokazuje Ci się celownik przy strzelaniu z AWP bez przybliżenia, to natychmiast go usuń, jest on nie dozwolony.
      e) Jeśli używasz fullbright natychmiast ustaw standardowy config, używanie tego rodzaju rzeczy jest nie dozwolone.
      f) Jeśli macie ustawioną grafikię Software , zmieńcie od razu na OpenGL ! Gra na Software surowo zakazana.
       
      3. KULTURA
       
      a) Nie obrażamy - Graczy, Adminów oraz innych ludzi.
      b) Nie wyrażamy opinii na temat klubów i zespołów sportowych - TO NIE STADION !
      c) Nie używamy wulgarnych, obraźliwych nicków oraz przekręconych nicków innych graczy/adminów.
      d) Nie utrudniamy gry innym ( celowe oślepianie swoich zawodników, rzucanie SMOGów przed gracza z AWP, wyrzucanie paki w miejsca niedostępne dla innych graczy, nie podkładanie paki, blokowanie przejść, itp.)
      e) Mikrofon dostępny dla graczy powyżej 16 roku życia i przejściu mutacji głosu.
      f) Nie nadużywamy mikrofonu tzn. nie puszczamy muzyki, nie piszczymy, nie krzyczymy itp.
       
      4. ADMIN
       
      a) Admin ma obowiązek utrzymywać serwer w należytym porządku.
      b) Admin powinien przyjrzeć się zgłoszeniu nawet jeśli zostało ono napisane na say, po uprzednim upomnieniu gracza.
      c) Admin, ma dawać przykład.
      d) Admin ma prawo ukarać gracza, który nie wykonuje jego poleceń. (np. Zaprzestania przeklinania, nadużywania mikrofonu itp.)
      e) Admin nie ma prawa zmienić mapy bez zgody graczy. (Nie dotyczy się crashy serwera i powtarzania map).
      f) Admin podejrzewający gracza o wspomagacze, powinien mu zrobić ss'y. (Nie dotyczy się aimbotów itp.)
      g) Jeśli admin nie jest do końca pewny, czy dany gracz oszukuje, powinien skonsultować się z innymi adminami. (Przy braku adminów może nakręcić demo).
      h) Admin powinien starać się utrzymywać porządek bez konieczności dawania banów, czy kicków.
      PRZY PODEJRZENIU O WH PRIORYTETEM SĄ SSY!
       
      Admin nie jest do zabawy, lecz do utrzymania porządku i przyjaznej atmosfery na serwerze.
      Każdy admin odpowiada sam za siebie i za swoje czyny.
      Stracić admina można szybciej niż się go zdobyło.
       
      5. TARYFIKATOR - przykładowy
       
      a) Czity (wh, aim, mh, sh i inne) – perm
      b) Wyzywanie, obrażanie Graczy i ludzi – 1h - 24h (poważne ubliżanie do 1 tygodnia)
      c) Wyzywanie, obrażanie Admina – 1h - 1 tydzień (poważne ubliżanie – perm)
      d) Flood granatami – od 5 min do 1h
      e) Spam na sayu (y,u,u@) – od 5 min do 30 min
      f) Wykorzystywanie bugów mapy (dotyczy również tekstur) - od 30 min do 1h
      g) Reklama innych serwerów (również w nicku) – do 1 tygodnia
      h) Wysoki ping - ban od 5 min do 30 min
      j) Podszywanie się pod cudze nicki – ban permamentny
      k) Podszywanie się pod Admina - ban permamentny
      l) Prowokowanie innych Graczy – 5 min do 24h
      m) Wejście na aktywnym banie – ban permamentny
      n) Kampienie na respie (brak dynamicznej gry) - slapa, slay, kick, ban 5 min
      o) Gra na Software oraz używanie niestandardowych modeli graczy (modele o jaskrawych jednolitych kolorach) - BAN PERMANENTNY!!
       
      Powyższy taryfikator jest tylko sugestią dla Adminów i nie może być JEDYNĄ podstawą do odwołań. Ze względu na szereg różnych uwarunkowań Admin może dać bana wg uznania.
      Recydywa karana będzie Banem wyższym o 1 stopień.
       
      6.INFORMACJA DLA GRACZY
       
      a) Admin to nie robot. Nie będzie siedział ciągle na serwerze.
      b) Admini nie mogą zmieniać map bez wyraźnego powodu.
      c) Admini nie są nieomylni, możesz zgłosić skargę na ich zachowanie pisząc na forum www.cs-staraszkola.pl w odpowiednim dziale i wzorem.
      d) Headadmin jest bardzo zapracowanym człowiekiem. Dlatego nie nadużywaj jego cierpliwości i pisz tylko w sprawach wyjątkowych, jest on jedyną osobą na serwerze której nie obowiązują powyższe zasady.
      e) Wszystkie sprawy związane z serwerem (Western Mod) kierujemy do Opiekuna Serwera.
       
      7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
       
      a) Jeżeli zauważysz łamanie regulaminu, zgłoś to kulturalnie administratorowi przez admin-chat (say_team @ "treść") lub na forum www.cs-staraszkola.pl .
      b) Jeżeli zauważysz łamanie regulaminu przez ADMINÓW zgłoś ten fakt Opiekunowi Serwera lub H@ na forum.
      c) Wszelkie zgłoszone przypadki łamania regulaminu będą konsekwentnie egzekwowane zarówno w stosunku do Graczy jak i Adminów.
      d) Graczowi przysługuje możliwość złożenia oficjalnej skargi na Admina lub innego Gracza na forum w dziale do tego przeznaczonym.
      e) Regulamin może się zmienić o dowolnej porze dnia, godziny.
       
       
      Copyrights by Break.TM 2014.
      Wszelkie prawa zastrzeżone.
      Wykonane dla cs-staraszkola.pl
    • Przez BlaQ517
      Changelog - Zmiany na serwerze only de_dust2
       
      30.01.2018
       
       
    • Przez 19Majsteer
      Siemanko  
      Moja propozycja jest taka , żeby Reaktywować naszą kiedyś ,,cudowną sieć"   
      Trzeba jakoś obudzić te forum iiii oczywiście obudzić największego niedźwiedzia  lenia na tej sieci czyli @BlaQ517
      Moim zdaniem trzeba na początek po reklamować naszą sieć 
      Później Trzeba ogarnąć Ekipa Administracji , Serwery i także uporządkować bałagań na forum 
      Heh zapomniałem , ale chyba Właściciel opłacił nasze serwery, ts3 i forum
      mmmm  Ale ktoś nam pomoże?
      http://strawpoll.pl/14393
      Pozdrawiam  Miłego wieczoru Bywaj
    • Przez Patatajnik
      Twój nick z gry: SzalonyPatatajownik
      Twój SteamID: STEAM_3:0:1976805466
      Twoje IP: 82.160.139.27
      Kiedy zbanowany (data + godzina): 21:25
      Powód bana:Wstaw ss'y na Cs-StaraSzkola.pl
      Link do screenshotów
      http://www79.zippyshare.com/v/XQ4lGng6/file.html
    • Przez p528
      W tym temacie chcę poruszyć pewne kwestie, o których już z niektórymi rozmawiałem.
       
      Więc najpierw może trzeba zacząć od problemów, jakie miewa serwer.
       
      - Najistotniejszą rzeczą, są skoki pingów na serwerze.
      Dzieje się to zazwyczaj co kilka minut na serwerze, przez kilkadziesiąt sekund, albo baza danych i serwer nie może utrzymać graczy na serwerze, bo słaby hosting, albo jak już można zauważyć amx pada.
       
      Przydałby się re-install amx'a, przy banach czasami wyskakują opóźnienia, bądź w ogóle ban nie wchodzi, albo amx nie reaguje na bana, bo jest baza danych zawalona i gracz, którego ID - już zostało zbanowane, wchodzi i jest błąd amx, o banie dla gracza i trzeba ręcznie banować, amx_addban i amx_kick, bądź zrobić to z amxmodmenu, jeżeli ktoś zna tylko podstawy amxmodx.  (Większość adminów ma z tym problem).
       
      Następną sprawą, o której już rozmawiałem z administratorami, to te nieszczęsne hltv, fajnie by było, gdyby jednak było, bo admini nie są chętni do kręcenia demek, wiem wiem
      To ich sprawa i mają taki obowiązek, bądź mogą sobie ss'y zrobić, ale prawda jest taka, że praktycznie każdy dzieciak, może sobie przerobić ss'y w ps, czy innymi programie graficznym, przeleci czas modyfikacji, a pewny cziter się wywinie, a gdy dostanie następnego bana, pt. "czitujesz", napiszę odwołanie i dostanie unban'a (nie korzyść sieci i admina).
      Z czego czekam niecierpliwie na te podłączenie hltv, czym prędzej.
       
      Kolejna rzecz, to to, że niektórzy admini chodzą po serwerze na czitach.
      Jeden admin stracił już admina, bo miał ban vac, ale są i kolejni, więc zamiast wyłapywać takie przypadki i nie męczyć się też z cziterami, jest taki plik na metamodzie, który banuje przez rcon,
      bo to plugin z dostępem do rcon'a z automatu.
       
      Czit blokuje, ab, wh, hl1 script - więc najpotrzebniejsze rzeczy, które nas interesują.
      Każdy cheat hl1 engine i każdy skrypt, łącznie z autobh, więc można przemyśleć.
      http://www.hlguard.de/pages/downloads.php http://www.hlguard.de/pages/was-ist-hlguard.php Kolejną rzeczą, można by było w końcu zmienić te cvar'y, na roundsound, by muzyka poprawnie się odtwarzała.
       
      Dalej, osoba z panelem do serwera, niech się zastanowi w miarę możliwości i zacznie robić, jeżeli nie potrafi, służe pomocą.
      Fajnie by było, jakby w miarę możliwości szybko poszło, by serwer powrócił do jakiegoś porządku.
       
      Przydałby się także, neobans, ponieważ wiele na aktywnym wchodzi, a taki "nonsteam" bez urazy, nie będzie wiedział o banie na cfg.
       
      Można by było jeszcze poruszyć kwestię tego, blokady graczy na spectator, I umożliwić dostęp z flag admin'a, dla admina na przerzucanie.
      I w takim razie usunąć plugin afk 60 sekund, I wgrać jedynie afk kicker.
       
      Nie wiem jakie są tam pluginy, ale ten hosting tego nie trzyma, więc można by było kilka wywalić niepotrzebnych, chyba znalazły by się jakieś i wrzucić np. zasady, by admin ciągle
      nie przypominał o podstawach, co chwile spamował, bo jakiś inny gracz wchodzi. (amx rules). 
       
      Oraz fajnie by było, jakby np. zwiększyć poziom graczy na serwerze tzn.
      Co miesiąc resetować ranking, za top 1,2,3 miejsca dawać nagrody vip na tydzień, dwa, miesiąc, tylko dla posiadaczy steam.
      90% serwera, to nonsteam'y, dlatego ciągle ktoś opuszcza serwer, a tak to, by było lepiej utrzymać stałych graczy.
       
       
      To była pierwsza kwestia tego tematu.
      Teraz czas przejść do spraw poważnych.
       
      Większość adminów wchodzi na serwer raz na kilka dni, więc po co komu admin i to jeszcze na 15-20minut, by nikogo nie obrazić.
      Większość graczy ma większy czas online, niż admini, także fajnie by było, porządek z tym zrobić,a potem tak jak ostatnio się spotkałem.
      Wchodzi admin na serwer, gram sobie, to akurat było przy green'ie bodajże i typ piszę na czacie admina:
       
      "KTO TO JEST TEN TERRORMACHINE, WEŹ GO ZOBACZ, BO DZIWNIE GRA".
       
      Skoro mam przegranych łącznie ponad 100 godzin, więcej niż większość adminów, a ten mnie widzi pierwszy raz i sam pisze, że nie ma czasu na grę...
      A potem ja do niego mówię, wejdź na forum, a on:
       
      "TO FORUM JUŻ DZIAŁA, OD KIEDY ? NAWET NIE WIEDZIAŁEM AHAHHA".
       
      Także aktywność ma też swoją cenę.
      Nie mówię, żeby cały czas siedzieć, chociaż raz dziennie wejść na dłużej niż te 10-15minut, a skoro nie ma się czasu, to po co brać admina i się męczyć, czy starać tyle czasu.
      A skoro jest milion adminów na tym dd2, z których może 3-4 wchodzi żeby ogarnąć serwer, to czas najwyższy coś z tym zrobić. mieć jakiś porządek, to jest najważniejsze.
       
       
       
      Można by było także się zmobilizować jako sieć i osoby, które mają rangi, zacząć organizować różne eventy, wydarzenia, turnieje, bo tu się nic nie dzieje.
      Black, Pimp - na pewno coś powinni wymyśleć, by rozwijać sieć.
      Chociaż mam wrażenie, że Pimp, to nie wie co tu się dzieje, jeszcze nie widziałem, by coś zrobił, czy napisał jeden post na forum.
      Anyway.
       
      To tylko moje propozycje, takie na rozgrzewke, czekam na wypowiedzi graczy, użytkowników sieci.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...