Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Yaudso

Nowa Klasa

Polecane posty

Właśnie wpadłem na pomysł żeby zrobić klasę o nazwie "Talib" owy gracz na tej klasie by posiadał jakiś karabin ( nie mam pomysłu) ale miał by 2 granaty wybuchowe i na jakims klawiszu ( byle by nie na "e") sie wysadzał a dmg skalowany z intem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł.

 

Jaki klawisz proponujesz? Pod C jest użycie perku, może Z/X?

Co do broni to chyba aK-47 pasuje do tej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasa dodana, użycie na X.

Tak myślę, może lepiej gdyby wybuch następował automatycznie gdy zginiemy lub opcja użycia na X a jeśli padniemy nie wykorzystując tej mocy to wybuchnie przy śmierci? Bo tak to chyba trochę słaba ta klasa.

 

Granatów nie dałem bo można je kupić w sklepie za dolary, których nie ma na co wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez Gefallen
      Nazwa Klasy: Hacker
      Broń: HK UMP
      Kondycja: +20
      Health: -10
      Podczas stania nie ruchomo, Gracz z tą klasą będzie się robił coraz mniej widoczny.
      Specjalna umiejętność pod klawiszem C: W polu rażenia 300(+int) graczom zostanie odwrócona konfiguracja poruszania się (W = S, A = D etc etc.) jak i Myszki (LPM = PPM, Odwrócony Ruch myszką)  przez 5 sekund.
       
    • Przez Yaudso
      Wiking :
      bron: nie wiem ale ma topór ( nóż ze zwiekszonym zasiegiem )
      im ma mniej hp tym wiecej zadaje obrazen
    • Przez Salazar
      Tak jak w tytule mimo wykupionego VIPA i klasy premium brak mozliwosci wyboru klasy premium
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...