Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Satis

Paczka Świetnych Awatarów! - By.Satis

Polecane posty

Hejka naklejka. Stworzona paczka przez mnie oraz kolegę gotowych i całkiem fajnych awatarów do poprawnia jest ich około: 500 w zakrągleniu do 550.]

 

 

download: https://megawrzuta.pl/download/12225a87ee0f3f210c9251a7d16fd659.html

 

 

Przypominam: Awatary Nie są moje! Paczka tylko zostałą ze mnie skompresowana w całosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Satis napisał:

Hejka naklejka. Stworzona paczka przez mnie oraz kolegę gotowych i całkiem fajnych awatarów do poprawnia jest ich około: 500 w zakrągleniu do 550.]

 

 

download: https://megawrzuta.pl/download/12225a87ee0f3f210c9251a7d16fd659.html

 

 

Przypominam: Awatary Nie są moje! Paczka tylko zostałą ze mnie skompresowana w całosć.

no no :d Mmmmm pisałeś , że interesujesz grafiką to może pochwal się twoimi pracami tutaj : http://cs-staraszkola.pl/forum/40-wasze-prace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez adv129
      Cześć udostępniam wam działającą modyfikacje CS:GO MOD na serwery Counter-Strike 1.6 paczka działa bez liecenji,wystarczy pobrać i wgrać na serwer
      CS:GO MOD-Free Download


      Cvars:


      csgo_host "ip" - Your SQL IP address
      csgo_db "database" - Your SQL Database name
      csgo_user "user" - Your SQL Username
      csgo_pw "pw" - Your SQL PW
      csgo_casefound "20" - Chance to find case (1-100%)
      csgo_keyfound "15" - Chance to find key (1-100%)
      csgo_minddrop "1" - Min. Dollar drop when u kill enemy
      csgo_maxddrop "3" - Max. Dollar drop when u kill enemy
      csgo_minmarketd "10" - Min. Dollar in market
      csgo_maxmarketd "1000000" - Max. Dollar in market
      csgo_scheck "1" - Check your skins in your hands (Impulse 100)
      csgo_mbutton "1" - Show menu when u push T button (Impulse 201)
      csgo_wpmenu "1" - Auto weapon menu
      csgo_givesg "0" - Give smokegrenade?
    • Przez adv129
      Paczki jakie posiadam to Only DD2/Mirage/Cache/Arena1vs1.
      Paczka zawiera wiekszosc moich pluginów dzięki temu serwer wyróżnia się od innych.
      Cena:30zł (mozliwosc negocjacji)
      Płatność: PayPal/Przelew/PSC/SMS Premium mozliwosc wystawienia na allegro
      Kontakt:GG:65172503/Mail:[email protected](nie odpisuje na pw forum)
      Prosze o kontakt tylko osoby zainteresowane !
    • Przez adv129
      1. Nazwa przedmiotu:Paczka CodMod 501 | Paczka CodMod 301 | Jailbreak | Deathrun+Klasy
      2. Opis: Szczegolowe informacje dot.paczek,demo oraz dodatkowe zdj udzielam po skontaktowaniu sie
      3. Cena:Codmod 501 i 301 | JailBreak | Dr+Klasy SMA+AMXX 30zlPrzelew/Paypal/Paysafecard/SMS Premium
      4. Kontakt:GG:65172503/Mail:[email protected](nie odpisuje na pw forum)
      5. Sposób zapłaty:Przelew/PayPal/Paysafecard/SMS PREMIUM.Jest mozliwosc wystawienia na (allegro) Mam 100% pozytywow
      Robie tez paczki/pluginy oraz strony www wiecej informacji udzielam na priv(gg,mail)

       
    • Przez adv129
      1. Nazwa przedmiotu:Paczka CodMod 501|Codmod 201|Deathrun+Klasy w.polsko-angielska|Jailbreak (JB)
      2. Opis: Szczegolowe informacje dot.paczek,dema oraz dodatkowe zdj udzielam po skontaktowaniu sie
      3. Cena:Codmod 501 i 201 SMA+AMXX 40-50zł | Deathrun+Klasy SMA+AMXX- 30zł | Jailbreak SMA+AMXX- 40-50zł (mozliwosc negocjacji)
      4. Kontakt:GG:63904416/Mail:[email protected](nie odpisuje na pw forum)
      5. Sposób zapłaty:Przelew/PayPal/PSC.Jest mozliwosc wystawienia na (allegro) Mam 100% pozytywow
      6. Prosze o kontakt tylko osoby zainteresowane | Robie tez paczki na zlecenie !
      Zdj codmod,JB oraz DR+Klasy



    • Przez adv129
      1. Nazwa przedmiotu:Paczka CodMod 501|Codmod 201| Deathrun+Klasygielska
      2. Opis: Szczegolowe informacje dot.paczek,dema oraz dodatkowe zdj udzielam po skontaktowaniu sie
      3. Cena:Codmod 501 i 201 SMA+AMXX 50zł | Deathrun+Klasy SMA+AMXX- 30zł (mozliwosc negocjacji)
      4. Kontakt:GG:63904416/Mail:[email protected]
      5. Sposób zapłaty:Przelew.Jest mozliwosc wystawienia na (allegro) Mam 100% pozytywow
      6. Uwaga na zdjeciach ponizej nie jest wszystko przedstawione tylko mala czesc
      Zdj codmod oraz DR+Klasy


       
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...