Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

YsIo

[Odrzucone] YsIo ?

Polecane posty

Imię:Marcin

Nick: YsIo

Wiek:22

Byłeś już w UnBan Team?: Niestety jeszcze nie mialem okazji, ale jak to mowia. Dla odwaznych swiat nalezy i warto sprobowac.

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Na forum jestem kilkakrotnie razy w ciagu dnia wiec mysle ze nie bedzie z tym wielkiego problemu.

Kilka zdań o sobie: Jestem Marcin, pochadze ze Śląska, dokładnie to z Rybnika ( z tego samego co grubson ^^). Ci co mnie znają to wiedzą więc myślę że dużo o sobie wypisywać nie muszę :). 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, YsIo napisał:

Ci co mnie znają to wiedzą więc myślę że dużo o sobie wypisywać nie muszę :).

Musisz. Nie wszyscy Cie znają. Popraw to podanie, bo wygląda jakby było napisane "na kolanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle... szanowny moderator, ale podanie (które jest wizytówką osoby) to ciężko napisać "porządnie".

Ja wiem, że tutaj jest niski próg wymagań i do "reaktywacji forum" potrzebne są "OGARNIĘTE" osoby, ale mógłbyś chociaż udawać, że to porządna i ogarnięta sieć serwerów...

 

Ogólnie to jestem na NIE

- Podanie z dupy wyjęte napisane na odpier...dziel(?) w 3 minuty CTR C/CTR V i wpisanie danych nawet nie oddzielając ich spacją :d

- Jakoś wielkiego ruchu na serwerach nie widać, więc w sumie miałbyś rangę, żeby tylko świecić kolorem (i tak nie było by go widać)

-| Nie spełniasz wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez YsIo
      Imię: Marcin
      Nick: YsIo
      Wiek: 22 
      Staż w Counter-Strike: 8 lat
      Byłeś/aś już administratorem serwera?:Tak
      Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą):4
      Link do konta STEAM, na którym grasz: Brak Steama.
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak, lecz nie używam
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Denerwuje mnie ciągłe pisanie o cheatach na sb. Pozatym jak gram, żadko kiedy jest admin który zapanuje nad porządkiem na serwerze. Co prawda nie spełniam wszystkich wymagań, ale warto spróbować, nic się nie stanie jak się nie uda :). Dużo czasu na serwerze też nie mogę poświęcić na gre, że względu na dziecko ale staram się co jakiś czas na dzień wchodzić jak kobieta i malutka mi pozwolą. 
       
      Pozdrawiam
       
       
    • Przez YsIo
      Nick:  YsIo
      Admin banujacy: Typowy Grubas
      Steam ID: ' VALVE_0 : 4 : 1153727293
      IP: 195.20.212.32
      Zabnowany (data+czas): 16.08.2016
      Powod bana: 'Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl'
      Link do ss'ow: http://www89.zippyshare.com/v/BwpOzyga/file.html
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...