Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Co wy na to aby wprowadzić nową usługę na naszej sieci ? Chodzi mi mniej więcej o unbana, ale nie takiego zwykłego że trzeba pisać post na forum, tylko płatnego. Cena do ustalenia. Mogło by to przynieść trochę grosza do portfela sieci, oraz drugą szansę dla osób korzystających ze wspomagaczy. Oczywiście unban nie szedł by automatycznie, tylko musiałby być zatwierdzony przez osobę z odpowiednią rangą. 

 

Nie chodzi mi o płatne ub dla wszystkich. Tylko dla tych którzy używali wspomagaczy podczas gry i wiedza że go nie dostaną, oczywiście w miarę rozsądku. 

Edytowane przez YsIo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czitują z premedytacją i wiedzą, że jak będzie admin to wcześniej czy później dostaną bana, a jeżeli już go dostaną to pójdą na inny serwer... Żaden cziter nie zapłaci ani grosza za ub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka opcja nie wchodzi w grę. Nikt za to nie zapłaci. Jeżeli już to będzie akcja odbanowania wszystkich, która tutaj występowała raz do roku, ale to najpierw musimy stanąć na nogi jak i potrzebujemy więcej adminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 12.01.2018o22:38, KarQ napisał:

Taka opcja nie wchodzi w grę. Nikt za to nie zapłaci. Jeżeli już to będzie akcja odbanowania wszystkich, która tutaj występowała raz do roku, ale to najpierw musimy stanąć na nogi jak i potrzebujemy więcej adminów.

 

No chyba że tak. 

 

Temat zamykam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez skip
      Cześć,
       
      w tym miejscu:
       
      http://cs-staraszkola.pl/topic/12928-odbanowany-skip-ban/
       
      dostałem unban. Ale na serwerze ciągle jest ban. Może ktoś coś z tym zrobić? ;-)
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...