Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Break.

[Zaakceptowane] Break.TM Administrator

Polecane posty

Imię: Szymon

Nick: Break.TM

Wiek: 25

Staż w Counter Strike: Ogólnie około 17 LAt będzie z przerwami oczywiście od 2k8 do 2k15 miałem przegranych 6,594 godziny w cs 1.6.

Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście.

Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą):9

Link do profilu STEAM: Sprzedane

Posiadasz działający mikrofon?: Obecnie brak.

Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Chciałbym zostać administratorem ponieważ wróciłem do gry w cs najpierw pogram trochę na ns :( by rozruszać kości :) Później przerzucę się na STEAM. Dziś wszedłem na serwer i jak zawsze boty i jeszcze raz BOTY :) Trzeba ich wytępić ile sie tylko da. A nie lubię grać gdy taki dzieciak psóje staty bo lata na botach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież miałeś tam admina :d Jestem na tak

 

+/- wymagania ( A po co mu mikrofon?! )

+/- steam ( Break ma zamiar kupić steama , dlatego jest plus )

+ amx 

- aktywność

Edytowane przez 19Majster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na NIE:

 

- brak steam

- brak micro

- wrócił zaledwie wczoraj


PS. Ten rudy wyżej chyba nawet nie przeczytał podania skoro uznaje za + SPRZEDANEGO STEAM`a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nie. 

 

Ja Cię osobiście nie znam, dopiero co wróciłeś (niby) i już podanie ? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AreS DD2
      Imię: Jakub
      Nick: AreS # R A I N
      Wiek: 19 lat, w sierpniu stuknie 20 (o zgrozo, jak ten czas leci)
      Staż w Counter-Strike: 5 lat lekką reką.
      Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście, że tak. Pełniłem przez długi czas funkcję admina dd2 i miałem krótką przygodę z pilnowaniem cheaterów na Western modzie.
      Znajomość AMX zgodnie z naszą skalą: ehh, 1. Nigdy nie bawiłem się w pisanie pluginów etc.
      Link do konta STEAM, na którym grasz: http://steamcommunity.com/profiles/76561198038749869/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Serwer ponownie odżył, chciałbym spróbować swoich sił w nadzorowaniu graczy i ich gry na serwerze cod mod. Wraz z przyjściem nowym graczy również będzie można szybko zauważyć bezczelne granie haxów, którzy będą psuć normalną rozgrywkę graczom.
      Moim skromnym zdaniem wiem, że się sprawdzę, gdyż przez długi okres czasu pełniłem funkcję Admina na dd2 i nie wpłynęła na mnie ani jedna skarga, natomiast miałem jedną skargę jako admin western mod gdy postanowiłem dać screeny podejrzanemu graczowi.
      Odkąd zacząłem sobie grywać wieczorami na serwerze cod mod zauważyłem brak administracji, która by mogła nawet upominać graczy aby Ci wykonywali swoje cele na mapach. w tym przedziale czasowym.
      Stałem się nieaktywny przez brak czasu na granie, raz podjąłem próbę powrócenia lecz ona nie trwała zbyt długo. Tym razem jestem z Wami całym sercem i chcę, aby ta sieć odżyła, bo ekipa z 2k13/2k14 to było coś pięknego.
       
      Proszę o szybkie rozpatrzenie mojego podania.
      Pozdrawiam,
      AreS
    • Przez BlaQ517
      Wzór skargi na administratora/gracza
      Nick oskarżonego: IP oskarżonej osoby: Steam ID oskarżonej osoby: Data, godzina, mapa zdarzenia: Opis Sytuacji: Ewentualne dowody: O co prosisz:
    • Przez StylŻyciaGnoja
      Imię: Adrian

      Nick: StylŻyciaGnoja
       
      Ile masz lat: 20

      Ile grasz w cs`a: 7 lat z przerwami. 

      Byłeś już administratorem serwera?: Tak 

      Znajomość amxx w skali od 1do 10:  5 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend.

      Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu, oraz wklej screen status VAC): http://steamcommunity.com/profiles/76561198035954639/
       
      Posiadasz działający mikrofon: Tak

      Płatność (SMS/ Przelew): Obojętne

      Dlaczego ty?: Na serwerze Only DD2 bywam dosyć często i uważam że dodatkowy Administrator by nie zaszkodził. Z innymi graczami raczej dobrze się dogaduję... i mam nadzieję że będziemy mogli wspólnymi siłami stworzyć sympatyczna atmosferę na serwerze.
       
      Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG:10947721.Steam
    • Przez >> | Kamil | <<
      Imię:  Kamil
      Nick: xTeaWhoYoux
      Wiek:  Od niedawna 17
      Staż w Counter Strike:  Gram od 11 roku życia czyli 6 lat.
      Byłeś już administratorem serwera?:  Byłem na tej sieci kilka razy adminem
      Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą):  7
      Link do profilu STEAM:  http://steamcommunity.com/id/xTeaWhoYoux
      Posiadasz działający mikrofon?: Nie posiadam.
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?:  Dlatego, że na western mod gra bardzo mało adminów, z tego co widze to jest tylko Kyy. Chciałbym pomóc bo zacząłem przesiadywać na serwerze i mi się bardzo spodobał
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...